Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki pénzhiány miatt él...

Van, aki pénzhiány miatt él külön a házastársától?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos olyan rossz anyagi helyzet alakult ki, hogy hamarosan fel kell adnunk az albérletünk, mert nem bírjuk fizetni, így én is és a férjem is vissza kell, hogy menjen egy időre a szülői házba.

Együtt nem tudunk egyik helyre sem menni helyhiány miatt, így újra eljön a "randevúzgatások ideje".

Nagyon elszomorít, hisz a férjem mellett vagyok igazán otthon.

Hogyan lehet átvészelni ezt az időszakot? Fél-egy évről van szó remélhetőleg ha találnék végre munkát és kissé gyűjtenénk.


2011. febr. 6. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz elképzelni akkora helyhiányt, ahol mondjuk a te szobádban nem fér el a 140-es franciaágy. Vagy az ő szobájában.

Amúgy nagyon sajnálom, biztosan rossz lesz. Remélem hamar kikeveredtek ebből a helyzetből.

2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez azért durva, esetleg kereshetnétek olcsóbb albérletet, felmondhatnátok az internetet, az a párezer forint is rengeteget jelent. vagy ha már mindenképpen szülőkhöz kell költözni, akkor együtt. az én férjem biztos, hogy nem hagyná, hogy külön éljek tőle, inkább nyomorognánk együtt az egyszemélyes ágyban, legalább nyomós van indok az összebújásra :).
2011. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már 2 gyerekünk volt(egy 3 éves és egy 8 hónapos),mikor arra kényszerültünk,hogy szüleimnél egy 10 négyzetméteres szobában lakjunk félévig.Borzasztó szűken voltunk, de kibírtuk.Most már van mindenkinek saját szobája a saját házunkban, de néha még emlegetjük a régi "szép" időket.Mindent meg lehet oldani, ne menjetek külön.
2011. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
HÁZASOK VAGYTOK olyan nincs hogy ahol 1 elfér ott 2 nem mi a férjemmel régen 1 személyes ágyán aludtunk hónapokig náluk vagy a szülök nem szeretbek titeket?
2011. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tinker Bell ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kényszerültetek, de ne mondd nekem, hogy nem volna megoldható, hogy együtt menjetek a szülőkhöz! Mindent meg lehet oldani, ha szeretné az ember. Biztosan nem úgy mentek a szülőkhöz, hogy mindketten a szülői ágyban 3-3an alszotok! Biztosan meg lehetne oldani, még kis helyen is. Akár egy szobában is a szülőkkel. Lefüggönyözni azt a részt ahol a ti ágyatok van, még ha nem is megoldható a külön szoba. Együtt mindet könnyebb megoldani mint külön és erre még a házasságotok is rámehet.
2011. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a házasságotok érdekében azt mondom, h mindenáron próbáljatok meg egymás mellett maradni!

ahol plusz egy ember elfér, ott plusz kettőnek is lehet helyet szorítani! :D


egy gyerekkori szoba sem lehet olyan kicsi, hogy egy nagyobb ágy be ne férjen. ennek még a romantikája is megvan valahol, bár nyomorogni nem egy leányálom, de ha a számomra legfontosabb emberről van szó, akkor ennyit kibírok.

2011. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ilyen nincs

másfél évig aludtunk egy 1személyes koliságynak csúfolt valamin,de inkább az mint hogy külön...


szülőknél amugyis gondolom valamennyi pénzt oda kell adnotok,akkor nem mind1 h melyiknek van odaadva?

2011. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem kérnek szüleim egy fillért sem tőlem, sőt, ők segítenek ahol tudnak nekünk.

De ott lakni nem lehet kettőnknek különféle okok miatt.

2011. febr. 7. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
mik azok a különféle okok? én nem birnám ki
2011. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azért mentem férjhez,hogy mint a gyerekek,szülőknél éljünk külön.Akárhogyan is, de keresnénk olyan megoldást, ahol együtt maradunk.Milyen szülő az olyan, aki a gyereke házastársát nem engedi a lakásába?
2011. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!