Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak tavaly volt 50....

Anyukámnak tavaly volt 50. szülinapja, de pénzhiány miatt kb megse tartottuk a szülinapját. Ezért lécci adjatok ötletet, hogy 51 szülinapján mivel lehetne meglepni hogy boldog legyen? (Szülinapja Januárban van)

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én nem értem.... ha tavaly volt 50 éves, és januárban van a szülinapja, akkor már volt az 51.ik szülinapja. És jövőre az 52-ik lesz....
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

torta egy kis családi vacsora. Szerintem örülne neki.

Én anyumnak vacsorát csináltam, meghívtam a barátnőit is,jól érezték magukat iszogattak és jókat ettek.

2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy, és hogy mégis mennyire jó a kapcsolatod anyuddal?

A válaszod után megírom, hogy én mit adtam anyukámnak 45. szülinapjára, aminek annyira örült hogy elsírta magát.

2011. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha van kedvenc zenéje,étele,virága,akkor ezeket mindenképp szerezd be.ha nem ajándékot vesztek,szerintem nagyon örülne esetleg egy hétvégés wellness kiruccanásnak is,biztos élvezné.Ha vannak barátnői akiket szeret,akkor mindenképp hívd el őket is!és természetesen legyen az egész meglepetés,díszítsd fel a házat lufikkal,boldog 51.szülinapot felirattal.ha ez meghatná,csinálj a legjobb,legmeghatóbb közös képekből 1 kis fotókönyvet,v.vetítést:)

Sok sikert:)

2011. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki egy szép családi fénykép albumot. Az album elejét dekoráld ki saját magad, és közös képekkel tedd tele. :)
2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeiteket :)
2011. okt. 17. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!