Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legjobb barátnőmnek?

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek nemsokára szülinapja lesz. Úgy ismerem, mint a tenyeremet, de az Istenért nem tudom kiszedni belőle, hogy mit szeretne. Én megkérdeztem, mire az mondta hogy örök barátságot :). De azért szeretnék neki adni is valamit. Rengeteg zenészt ismer, magyar és külföldit is.

Nincs valamilyen tippetek?


2011. febr. 6. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha szereti az ékszereket, akkor valami karláncot, vagy attol függ mit hord.

valentinnap lesz nemsoká a boltok dugig vannak szivecskés cuccokkal. sziv alakú párna, vagy valami plüss ami egy szivet fog.

szép keretbe egy közös képet, persze aminek története is van :D

amúgy leirhattad volna, hogy hány éves :D

2011. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia...hát ha én ebben a helyzetben lennék, akkor vagy egy bon-bon-t vennék neki, vagy valami (drágább)csoki...azt neked kell tudni,hogy milyen a stílusa, mert ha szeret olvasni, akkor egy könyvet is vehetnél neki, vagy valami jó dvd-t.,,,vidd el moziba, vagy ha pénzed engedi és szeret bulizni(és nincs neki ilyen), akkor figyelmedbe ajánlom az equalizeres disco pólót(nézz utánna a neten, de sztem már 4-5 ezerért vannak)<<--ez egy olyan póló, ami kijelzi a zene ritmusát, ird be tube-ra....remélem sikerül kiválasztanod a legmegfelelőbb ajándékot-.
2011. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ArankaAry válasza:

vegyél egy nagy kartont, amit szépen fess ki....pl: mi megvonalaztuk, és kifestettük a kockákat...mindegyiket más színnel...sok tempera elment,de megérte,mert nagyon-agyon szép lett. Aztán nyomtattunk ki közös és a kedvenc énekeséről/énekesnőjéről képeket. Felragasztottuk a kartonra, ami kb. 1mx1m volt...Nagyon jó lett.

Kitette a falára és azóta is ott van. Vagy esetleg lehet pólóra nyomtatni:) v bögrére:)

ha szereti az édességet, süss neki tortát:)

2011. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az utolsó válaszolótól jött az ihlet, hogy csináljak neki egy emlékkönyvet a közös képeinkkel. Még egy magazin előfizetést is kap majd :)

Köszi a segítséget! :)))

2011. febr. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!