Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki tud táncolni? Már 5...

Mindenki tud táncolni? Már 5 éve nem voltam buliba, azóta lett 2 gyerekem, és 2 hét múlva megyek majd buliba, de attól félek kilógok majd a sorból. Vagy majd ott elkapom az ütemet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi már,én sem tudok mégis mindig táncolok. Egyszer éreztem égőnek a nem tudásomat egy igen jóképű úriember előtt, szóval akkor inkább leültem és 2-3 ilyen alkalom után rákérdezett,hogy én mégis miért nem táncolok soha :D Szóval annyira nem lehet ezt elrontani :):)
2011. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én még soha sem voltam buliban, és nem is szeretnék menni. Táncolni se tudok, de ezek a "tények" nem zavarnak.

18/F

2011. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Biciklizni, korcsolyázni, úszni, táncolni nem lehet elfelejteni. Ha valamikor tudtál táncolni, most is menni fog, csak hallani kell a zenét, és a ritmusra máris mozogni kezdesz.Ez nem függ attól sem, hogy hány gyerekes anyuka vagy.
2011. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudok,de sosem zavart:)
2011. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Én egyáltalán nem tudok, de tényleg, valahogy nem fejlődött ki bennem a készség hogy megfelelően mozgassam egyes testrészeim. Szóval én nem táncolok, csak lötyögök és ugrálok, főleg a sötét helyeket preferálom, ahol sokan vannak XD

21L

2011. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eleinte én is paráztam attól hogy most elkezdjek táncikálni :D De pár alkalom után "ellestem" a körülöttem lévőktől hogy miket "szabad" aztán végül belejöttem:) Nem úgy értem hogy most riszálom magam össze-vissza mint egy ... csak nem is sejtettem hogyan kéne táncolnom így kukkoltam néha embereket hogy csinálják :D

De ha nagyon ideges vagy esetleg beraksz egy jó kis számot és feleleveníted a régi "énedet" :D Nem gáz egyáltalán, ha nagyon fel vagyok pörögve elszórakozok én is magammal itt a gép előtt, már csak reménykedek hogy egyszer ne törjön rám valaki x'D

2011. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenféle vízi, sz. földi, légi járművet vezetni könnyen megtanultam.Táncolni viszont sose tanultam meg. Hosszú ideig zavart, de aztán megbékéltem a gondolattal, nekem ez nem megy.
2011. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudok táncolni,mégsem zavar.

Mielőtt beállnál a többiek közé figyelj meg valakit,aki jól mozog,hogy pontosan milyen mozdulatokat csinál.Kezd el utánozni és nem lesz baj.Egy idő után meg úgyis úgy fogsz mozogni,ahogy neked jólesik :)


21/L

2011. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen buliba mész, de hacsak nem keringőzni kell, vagy olyan táncot járni, amiben előre megkoreografált lépések vannak, akkor az nem túl biztató. Viszont, ha sima buli zenék lesznek, akkor ne félj, csak feküdj fel a ritmusra, a zenére, és érezd jól magad, úgy táncolj, ahogy a zene kihozza belőled :) Engedd, hogy húzzon a ritmus :) Nem nagy ördöngősség :)
2011. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!