Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen az anyám?...

Hogy lehet ilyen az anyám? Nem veszi észre, hogy ezzel csak engem aláz meg mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Kitaláltuk páran az osztályból,hogy holnap elmegyünk moziba és bowlingozni.Mondtam anyának.

Erre mondta,hogy Ő nem fog elengedni este,6-ra haza kell érnem.

Ez hülye.Gyűlölöm !

Nem veszi észre,hogy ezzel csak ciki helyzetbe hoz a többiek előtt?!

Nem szoktam bulizni járni,csak akkor,ha "apánál alszom" és csodálkozik,hogy semmit nem mondok el neki.


Miért viselkedik velem úgy,mint egy ovissal?


Most lesz a nyelvvizsgám,ennyi szórakozás nekem is kijár.

Ráadásul ott lesz az a srác,aki tetszik,nem léphetek le másfél óra után azzal a szöveggel,hogy "Bocsi,haza kell mennem,mert anyuci nem engem tovább."


14L


2011. nov. 1. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha normális a pasi megérti!

Végül is mit vársz ha 14 vagy és ráadásul lány??? Persze azt hiszed hogy te tudsz éretten gondolkodni de ez nem így van!

2011. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 WorfHadnagy válasza:
59%
Én 17,5 éves vagyok. Engem sem enged be a szomszéd városba a barátaimhoz. Pedig én aztán végképp nem vagyok bulizós fajta. Egyszer szó szerint azt mondta, hogy "nem kell olyan izék közé mennem". Egyáltalán nem ismeri a barátaimat, csak annyit tud róluk, hogy némelyikük cigizik és iszik is néha (de nem detoxig). :-/
2011. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Simán leléphetsz egy ilyen ironikus szöveggel. Anyukád pedig nem hülye, nem kell gyűlölni, majd ha 18-20 éves leszel és látod azokat a lányokat, akik nem mentek időben haza, meg fogod érteni. Addig marad a duzzogás. Annyi borzalom történik mostanában a fiatal lányokkal, teljesen megértem anyukádat, hogy "ilyen korán" hazavár. Lehet azt hiszed, hogy veled nem történhet meg, hogy valami bajod esik, de azok is ezt gondolták, akikkel már megtörtént. Sose lehetsz elég óvatos- sajnos. Próbálj meg beszélni anyukáddal, mutasd be a barátaidat, akár csináljatok pizsamapartit, hogy lássa, kikkel jársz el, és megnyugodjon. Kérd meg, hogy mondjuk pénteken és szombaton engedjen el 8-ig, mert neked a 6 óra hétvégére már nagyon kevés. Azzal, hogy dühöngsz és mindenfélét vágsz a fejéhez, nem fogod elnyerni a bizalmát, és csak azt bizonyítod be, hogy olyan vagy, mint egy ovis (mert nem tudsz viselkedni irányába, és hisztizni is ők szoktak a legcsúnyábban).
2011. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ismeri a barátaimat(már 9 éve...),de nem enged el velük sehová.

Pedig nem iszom és nem cigizem(na jó,néha,de azokat nem tudja) és nem lógok a suliból...

De amúgy már megoldottam,elmondtam neki,hogy nem megyek moziba,inkább apánál alszom.Apa pedig elfog engedni addig,ameddig szeretném,mindig Ő falaz nekem.


De anya az kikészít :S

2011. nov. 1. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
te jóságos ég, anyukám aggódik értem pedig már 14 éves vagyok. mekkora gáz, gyűlöld csak.
2011. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem ez azért van, mert most korán sötétedik. Beszéld meg vele, hogy miert aklarja a 6 órát, és talaljatok megoldast (pl. hazavisz ismerős, vagy érted megy ő, stb.)
2011. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Sokra viszed,ha még hazudsz is neki. Apukád pedig rosszul teszi,hogy falaz ebben neked.
2011. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát, még egy pár évig ki fog készíteni. Jobb lesz, ha megszokod, hogy legalább ő próbál vigyázni rád, ha apukádnak annyi esze van, azzal akar bevágódni nálad, hogy elenged bármeddig. 14 éves vagy, anyukád felelősséggel tartozik érted, mert bármi bajod lesz, őt fogják elővenni.
2011. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy akkor maradhatok tovább,ha értem jöhet a plázához...De mi még onnan máshová is akarunk menni.
2011. nov. 1. 20:25
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Akkor visszamész a plázához később, vagy megbeszéled, hogy máshová menjen érted...

Micsoda tragédia! Ezért érdemes gyűlölni a saját anyádat....

2011. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!