Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Nemsokára 27...

Mit csináljak?! Nemsokára 27 éves leszek, de anyám még mindig gyerekként kezel!

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
költözz el!..
2011. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És ez mégis miben merül ki? Mit csinál? Mit nem csinál?
2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kicsit több infót ha lehet.
2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Viselkedj felnőttként.

És fogadd el - anyukádnak ötvenévesen is a kislánya leszel.

2011. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
AMIG anyádnál laksz, addig gyerekként fog kezelni - ha zavar, akkor költözz el és élj önállóan.
2011. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Én 30 vagyok, és engem is.

- Ha nem függsz tőle anyagilag, akkor könnyű dolgod van. Higgadtan beszéld meg vele.

- Ha függsz tőle, akkor beleestél a XXI. század leg g ec ibb csapdájába (te is). Pénzed nincs új házra, hitelt nem adnak, a fizetésed kevés egy normális albérletre, stb. Ez most a társadalom egyik legnagyobb rákja. Persze Csernus könnyen beszél...

Bízz anyukád bölcsességében, és kezdd el Te nevelni Őt.

2011. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
? Részletesen írd le.
2011. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
tedd fel a youtube-ra
2011. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát jó sokáig vártál a "lázadással"...Mindegy, ha már észbe kaptál, akkor próbálj a saját lábadra állni, költözz, nézz munka után, és végezd el Te magad a házimunká saját részedre pl. moss magadra, próbálkozz könnyebb ételeket elkészíteni. Így nem fogsz gyereknek tűnni, Anyád látja majd, hogy önálló felnőtt vagy...
2011. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, és légy kedves anyukádhoz. Kissé te is kezelheted őt gyerekként már, talán jól esne neki!Pihentetné.Szerintem jó, ha gyerekként kezel, hiszen úgyis egész nap felnőttnek kell lenned. Megpihensz kicsit vele.
2011. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!