Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, a szüleim...

Nagyon fontos, a szüleim miért nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés

Ma reggel apu tárcájából eltűnt 50 000 forint,a fizetéséből. Kellett volna a számlákra meg kajára is,és tesóm szerintem lenyúlta. -.-" De apuék nem szólnak rá,nem tesznek semmit. Miért?

Ő 16L


2011. febr. 6. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Akkor ezt most írd le még egyszer,érthetően,s talán tudunk segíteni. Kinyúlta le a pénzt? Tesód,vagy apád? Ha apád nyúlta le,akkor mit csináljon még? Legalábbis,én így értelmeztem a kérdés alapján.
2011. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már megbeszélték, csak nem akarják neked elmondani.
2011. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már megkérdezték a tesódat, csak nem előtted.


(Első, ezen mit nem lehetett érteni?)

2011. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt irta a kérdező hogy az apja pénzét lenyulta a teso és a szülök nem csinálnak semmit.Szerintem érthető volt.Hát biztos tudják h mért nem csinálnak semmit,lehet már beszéltek vele és megvan az okuk rá.Kétlem h szónélkül hagynák,ha nem szoltak eddig majd gondolom elbeszélgetnek vele.Lehet h ne akartak elhmarkodottan dönteni,mert szerinted a teso volt de ki tudja.Majd megdolják a dolgot.
2011. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma reggel apu tárcájából eltűnt 50 000 forint,a fizetéséből. Kellett volna a számlákra meg kajára is,és tesóm szerintem lenyúlta.


Mit állítok? Lenyúlta.

Ki nyúlta le? Tesóm.


Sztem tök értelmes volt.

2011. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Még csak ötletem sincs. Egyébként rendszeresen így szolgáljátok ki magatokat, a kasszából? Nagyon kétlem, hogy ez egy családban elfogadott dolog lenne...

És vajon mire kelletett egy 16 éves lánynak a család 50000 forintja?

2011. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Basszus.. szövegértelmezés ennyire nulla egyeseknél???


NEM A 16 ÉVES LÁNY NYÚLTA LE APUKA TÁRCÁJÁBÓL A PÉNZT, HANEM AZ Ő TESTVÉRE!!


Bár tény, arra kíváncsi lennék, mennyi idős a tesód?


Amúgy hacsak nem vagytok olyan kiváltságok körülmények között, hogy ne számítana 50ezer forint, akkor a szüleid biztos tettek valamit, csak max Te nem tudsz róla..

2011. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Előző! Már bocsi deneked is vannak szövegértelmezési gondjaid szerintem mert a végén írja hogy:

Ő 16L

Ő=tesója

16= kora

L=lány

magyarul a tesója 16 éves lány:D

Szerintem teljesen értelmes a kérdés is.

Lehet hogy már megbeszélték csak nem előtted. Mi 4-en vagyunk tesók de ha valamelyikünk csinál valamit a szüleim külön leülnek és megbeszélik velük, nem a többiek előtt...

Az is lehet hogy nem akarják elhamarkodni vagy nem biztosak abban hogy a tesód volt.

Talán amikor kettesben vagytok apukáddal kérdezz rá és próbáld meg megbeszélni vele pl. hogy meg lett-e a pénz ami eltűnt..és nem sejti e ki volt...stb..

2011. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*velünk
2011. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Oké, ezt bebuktam.. :D

De álljon mellettem, hogy már előzőleg is voltak értetlenek, és az ilyen "16L" a kérdések végén általában a kérdező korát/nemét szokta mutatni..

De igen, oké, elismerem, jogos... :$

2011. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!