Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire magányosnak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a karrierem épp felfelé ível, tele vagyok tervekkel és célokkal, és rengeteg barátom van, akiket rettentően szeretek - mégis sokszor egyedül érzem magam.

Talán az én hibám? Igen, általában magamban tartom, ha bánt valami, és néha kevés időm van rájuk, és a legtöbbször úgy érzem, nincs kinek elmondani az igazi érzéseimet. Hogy senkit sem érdekelne, csak panaszkodásnak vennék a szavaimat, vagy csalódnának bennem. Lehet, hogy a saját félelmem miatt nem tudok megnyílni...?


2011. febr. 7. 08:48
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:

Próbáld személyesen ápolni a kapcsolataid, ne csak a neten.

Legyél érdeklődő, szervezz közös programokat, fordíts időt a kapcsolatápolásra és 19 évesen bízz benne, hogy jól alakulnak majd a dolgaid..

2011. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, szerintem jól látod, jobban meg kéne nyílnod a barátaid előtt! Hidd el, ha igazi barátnak nyílsz meg, akkor érdekelni fogják a problémáid is! Ha viszont már meg tudtál nyílni és ezek után úgy érzed, hogy mégsem érdekelnek senkit a problémáid, akkor nagyon el kéne gondolkodnod, hogy érdemes-e ezeket a felszínes kapcsolatokat ápolnod. Sokkal jobban járnál, ha csak 1-2 barátod lenne, de velük valódi, mély érzéseken alapuló,barátságot tartanál fenn.
2011. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 iDev ***** válasza:
Keress valakit, akit személyesen nem ismersz, de jól megérted magad vele, és szívesen meghallgat. Neki megnyílhatsz, elmondhatsz bármit, biztos, hogy nem fogja visszamondani senkinek. De ne egyszerre, előtte azért ismerd meg annyira, hogy meg tudj benne bízni, és biztos lehess benne, hogy tényleg csak meghallgat, és nem használja fel amit hall.
2011. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy msn cimet dobsz?D
2011. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!