Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosnak érzem magam párom...

Magányosnak érzem magam párom mellett!?

Figyelt kérdés

Magányosnak él elhanyagoltnak érzem magam. Számtalanszor elmondtam páromnak, de mintha nem is érdekelné. Azt mondja foglaljam el magam. Meg se érti, amit mondok!

Alig találkozunk, ha olyan kedve van alig beszélünk telefonon. Mindent hozzá igazítunk. Hihetetlenül önző és hangulatember. Ha szükségem lenne rá, soha nincs velem.

1 éve együtt. Van értelme ezt még (próbálni)megbeszélni vagy szakítanom kellene?

Mit tennél a helyemben?


2011. szept. 27. 23:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1 év alatt, mégcsak azt se mondta hogy szeret. Pedig mindennél jobban vágynék rá. Mindig azt mondja, ugyis tudom. Egyszer kiborultam, hogy ő mégcsak nem is szeret. Akkor rámförmedt, hogy ez nem igaz. Ne mondjak ilyet. De még akkor se mondta ki!:(
2011. szept. 27. 23:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem is gondolkodnék: Szakítás. :( sajnos. Ez ennél jobb nem lesz, csak rosszabb.
2011. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szereted? Akkor sajnos nehéz szakítani,de a saját érdekedben meg kellene tenned! Ilyen viselkedéssel azt mutatja,hogy nem szeret,neked meg szépen önértékelési problémáid lesznek. Elhiszed magadról azt amit ő gondol,vagy mond,ami biztos nem pozitív dolgok,ha így bánik veled. Nem tisztel,ha így bánik veled.
2011. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne pazarold az időd...felesleges energiapazarlás,amit ráfordítasz erre a nem létező kapcsolatra.Egy IGAZI párkapcsolatban,az ember nem magányos,még nagy távolságok ellenére sem!

A szeretleket pedig illet volna már kimondania,igazán szívből....

Hidd el van új a nap alatt,találsz majd nála jobbat is!Nélküle lehet mégmagányosabb leszel,ha szakítasz,de egy rossz kapcsolatban nem érdemes bentragadnod...24n

2011. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Veled is egyedül vagyok.
2011. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Marhára nem értem az ilyen kérdéseket.

Nagyon jól tudod, mi a válasz, ha pedig ennek ellenére vele maradsz akkor meg is érdemled.

2011. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tutira szakítanék vele. Nem érdemes tovább várni, vagy bármivel próbálkozni. Önző, szemét alak, aki még csak nem is szeret.Ezt én sem nevezném kapcsolatnak.
2011. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal rosszabb valaki mellett magányosnak lenni, mint egyedül. Mert elvárása van az embernek, és rosszabbá teszi.

Menjetek szét, keress olyat aki kitud jobban elégíteni,mint a jelenlegi párod.

2011. szept. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem normális kapcsolat. Ráadásul beszéltél már vele erről és nem változott, tehát valószínűleg eszében sincs változtatni. Én a helyedben lépnék.
2011. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok és többéves tapasztalatból mondom,hogy nem szeret.Ha jó a kapcsolat nem vagy magányos és az aktuális párod fut utánad.Ennek csak vagy és kész.Én megtapasztaltam milyen az akit szeretnek és milyen az amikor nem.Szóval nem így viselkedik a férfi aki szeret.

Állítsál föl egy listát az elvárásaidról és tartsd magad ahhoz.Ha pl.szereted az odaadást akkor ne add lejjebb.Csak olyannal törődj aki megadja.

2011. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!