Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csáó! Magányosnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csáó! Magányosnak érzem magam. Mi lehet a megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám,hogy már vagy 2 éve szakítottam a barátnőmmel.Nagyon sok időbe telt míg kihevertem azt a szakítást,mert nagyon bele voltam esve a lányba.Próbáltam gyorsan továbblépni,de nem ment,ennek mi lehetett az oka?Az volt a probléma a kapcsolatunkban,hogy egyszerűen gyáva voltam...Mikor Msn-en dumáltunk,tök unalmasak voltak a beszélgetéseink,mert egyszerüen nem tudtunk miről beszélgetni,de ez az én hibám volt,mert egyszerüen mikor beszélgettünk,nem tudtam mit mondjak neki,ha kérdezett valamit válaszóltam,de én semmit nem tudtam mondani,egyszerüen leblokkoltam...Miért???Ha személyesen találkoztunk,sétáltunk,leültünk egy padra,és javarészt csak ültünk ott 1-2 órán keresztűl úgy,hogy még a kezét sem fogtam meg...Másfél évig jártunk,és nem mertem megcsókolni egyszer sem,max megpusziltam...Nagyon szánalmasnak érzem magam,mert ittvagyok 15 évesen,és még életemben nem csókolóztam,sőt,az osztályomban a lányokkal sem dumálok,mert szivesen odamennék és elbeszélgetnék velük,de nem tudom hogy mit mondjak...Amiatt is szánalmasnak érzem magam,hogy stresszhelyzetben állandóaj izzad a tenyerem meg stb...Mostanában eljutottam egy olyan pontra,hogy kezd hiányozni hogy nincs egy lány akivel minden este beszélhetnék,akinek minden nap mondhatnám hogy szeretem,akit megölelhetnék és stb...De mikor erre gondolok,hogy ezek mennyire hiányoznak ezek a dolgok,akkor pedig eszembe jut,hogy hiába lenne nekem barátnőm,úgyis "csak úgy lenne",mert ugyanilyen gyáva ... lennék,mint eddig voltam...A haverjaim birnak,jól elvagyok velük,jófejnek,viccesnek és kedvesnek tartanak,de a lányokkal...Ha esetleg beszélgetek egy lánnyal,akkor nem tudom mit mondjak,miről beszélgessünk...A haverokkal elbeszélgetek a dolgokról amik nap mint nap történnek velem,arról hogy mivolt a tv-ben,milyen vicces dolog történt velem meg stb...De egy lánynak egyszerüen nem merek ilyenekt mesélni,mert mindíg azt érzem hogy ez őket nem érdekli,és hogy gyökérnek néznek...Szerintetek télleg hülyeség ilyenről dumálni egy csajjal???Valahogy szeretnék ezen felülkerekdni,de hogy?Szerintetek sikerülhet???

Szivesen várok tanácsokat,és bármit ami segíthet.


2011. aug. 15. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a cipőben járok :/ 15/F
2011. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ha magányos vagy menj bulizni / ismerkedni.
2011. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vegyél kutyát :D
2011. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jáj, már végig olvastam, ne is törődj az előbbivel :D. Szerinted nálunk mi szokott lenni a téma? Ugyanez, nem lehet másról igazán beszélni, úgyhogy nyugodtan :).
2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azokhoz tartozol (mint én is, és még szerintem sokan) akiknek van bizonyos félelmük, gátlásuk, ha lányokról van szó. Ettől még csajozhatsz, te írtad volt barátnőd, ez már nagy szó! Ez azt jelenti, hogy még szép hogy kíváncsi mindenre ami történt veled! Bármit elmondhatsz nekik... legyél laza. Kezdetnek beszélgess olyanokkal akiktől nem akarsz semmit. Vagy nem feltétlenül.


Épp elég ember magányos, neked nem kell annak lenned!

2011. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 twinky ***** válasza:
Vegyel torpemalacot
2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
keress valakit sűrgösen mert maganyos leszel egesz eletbe!
2011. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vegyél akkor már kenyeret meg tejet is
2011. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

elöző vagyok, de hogy a kérdésre is válaszoljak


kezdeményezz bátran most már tudod mire kell figyelni tuti jobban fog most már sikerülni

2011. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A bulikkal az a bajom,hogy ha nem iszom,akkor ilyen vagyok,mint azt fentebb már leirtam,ha meg iszom,akkor általában kicsit túlzásba viszem,és akkor azért nem megy...A többi komment jótanácsnak tűnik(ez is egyénként),és igyekszem is megfogadni őket,de ami a kutyás és a malacos kommentet illeti,arra inkább nem is válaszolnék.
2011. aug. 15. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!