Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kollégiumban lakni...

Lehet kollégiumban lakni akkor is ha nem járok egyetemen?

Figyelt kérdés

Felvételi elökészítöre szeretnék menni, és ezért vagyok erre kiváncsi, ha esetleg nem találok más lakást, be-engednének oda?

Vagy akár el is felejthetem?


2011. júl. 31. 01:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem a kollégiumba csak akkor mehetsz ha valamelyik iskolába jársz és annak az iskolának a részére van egy kollégium szóval az valószínűbb hogy egyetemre jársz és az egyetemnek nincs kollégiuma és nem laksz ott mint hogy nem jársz suliba de koliban laksz . Én inkább ajánlani tudom neked az albérletet hisz azért is kéne fizetni . Amúgy a kurzusokra sem kapsz kolit .
2011. júl. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nyáron még zárva is van !!! De kérdezd meg az igazgatót és kérdez rá a diák szállásra bár az drágább egy kicsit !
2011. júl. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy lehetsz bent, ha nem vagy kolis, hogy naponta fizetsz egy bizonyos összeget (olcsóbb, mint egy szálloda), de persze többre jön ki, mintha egy hónapot fizetnél kolisként. Nyáron is mehetsz, és tanév közben is hagynak pár szobát ilyen célra.
2011. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
mivagy te hippi? NEM
2011. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!