Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az igazán...

Szerintetek létezik az igazán boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen az enyém egyenlőre még az 3 és fél éve tart:) Persze apró viták vannak,de azok hol nincsenek?
2011. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de sok áldozattal jár, és szerencse is kell hozzá.
2011. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém az. Szerintem csak amítják magukat az emberek azzal, hogy nem létezik úgysem, mert ez magyarázatot és kibúvót ad nekik arra, hogy miért maradnak benne egy nemműködő kapcsolatban( én is ezt csináltam egy jó ideig) De biztos vagyok benne, hogy midnenki rátalálhat arra az emberre, akivel igazán boldog, harmónikus kapcsolata lehetne, csak az emberek sokszor megelégednek azzal ami van, megszokják, és bennemaradnak...
2011. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább kitartás kell, hogy megtaláld az igazit

nálunk nincsenek viták és nincs lemondás, viszont sokat voltam egyedül, mielőtt megtaláltam a férjemet

2011. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
létezik ,mi 20 éve vagyunk házasok két gyönyörú gyerekünk van. ha mindketten figyeltek egymásra , toleránsak vagytok és hagyjátok a másikat kibontakozni és szabadságot adni akkor müködik. persze alap hogy szeressétek egymást és tudjatok újat mutatni. dicsérni kell éssoha ne légy peszimista. mindig pozitivan. hidd el MŰKÖDIK
2011. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Igen, de ahhoz nagyon sok figyelmesség, energia és szerencse is kell. Azért a legkiegyensúlyozottabb párkapcsolatban is vannak hullámvölgyek,megpróbáltatások!
2011. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Csak nem úgy mint a mesékben, hogy boldogan élnek, míg meg nem halnak.


Elmondom, hogy Én hogy jártam. A párkapcsolatom elején minden olyan tökéletes volt, nagy az egyetértés, harmónia. De aztán sokan belemalackodtak a kapcsolatunkban, meg voltak zűrös heteink, és nagyon odavoltam. Már nem éreztem jónak, hogy a párommal vagyok. De Ő velem volt és kitartott mellettem. Nagyon jól esett. Azóta csak még jobban értékelem, azt amit a kapcsolatunk nyújt. Amikor neki van rossz korszaka akkor Én állok mellette, amikor nekem van rossz időszakom akkor meg ő a türelmes. Szóval nem tekintem rossz dolognak ,amikor jön egy kisebb válság, mert akkor csak még inkább értékeljük egymást. :)

2011. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Szerintem is létezik csak olyan álomszerűnek tűnt mostanában....szinte kételkedni kezdtem :)
2011. febr. 8. 09:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak az tud válaszolni, aki az élete végén, a párja halálos ágyánál állva is ki tudja jelenteni, hogy a kapcsolatuk igazán boldog, harmonikus volt.

Az nem mérvadó, hogy valaki 10-20 év után, sőt, 1-2 év után gondolja ezt. Hetek alatt megváltoznak a dolgok néha.

Tehát erre így nem lehet válaszolni, maximum reményt lehet kifejezni, hogy ami eddig boldog volt, az ezután is az lesz.

2011. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyerek fejjel kerültünk össze, én 16 voltam a férjem 19.És 17 éve tart a szerelem, a szó szoros értelmében.Szerelmünk gyümölcse már 16 éves, és néha röhögve nézi, ahogy mi még mindig kézen fogva, meg ölelkezve sétálunk, és imádjuk egymást.
2011. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!