Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az igazán...

Szerintetek létezik az igazán boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Papa süket, mama kiabál, és 50 éve boldogok:)
2011. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
létezik, ha mind a két fél értelmes, és képes a gondolkodásra
2011. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Létezik, a szerelemmel és toleranciával létezik. Ezek nélkül nem.
2011. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
09:52 milyen irónikus vagy :) van ilyen is sajnos, de azért azt hiszem ha az ember kinéz a fejéből akkor lehet változtatni
2011. febr. 8. 10:10
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 14-15 évig voltam egy ilyenben, aztán egyszer csak vége lett. Nem én vetettem véget neki. Bármi megtörténhet és az ellenkezője is.


A boldogság nekem egy képesség. Én boldog tudtam lenni abban a kapcsolatban is, és a mostaniban is az vagyok. (Ez 3 éve tart.) Ami rajtam múlik azt megteszem. Szerintem csak egy kiegyensúlyozott kapcsolat lehet igazán boldog, ahol a felek dolgoznak azon, hogy a kapcsolatuk egyre jobb legyen. Az élet = változás. Abban nem hiszek, hogy tartósan be lehet betonozni egy "boldogság"-nak nevezett állapotot. Viszont az állandóan más körülményekben is meg lehet azt lelni, ha valaki képes rá. Ez a képesség pedig szerintem fejleszthető.

2011. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, bár úgy gondolom, konfliktusok mindenütt adódnak. Az a lényeg, hogy ezeket hogy dolgozzuk fel, hogy oldjuk meg.
2011. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem IGEN!

Én tegnap döntöttem el, hogy igyekszem kikerülni a sok párkapcsolati probléma kérdést itt, a sok pesszimista válasszal, mert már én is kezdtem úgy érezni, hogy valami nem létezőben reménykedek. De szerencsére sikerült helyretenni magam :)

2011. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, és hasznos is. Sok kalóriát éget el.
2011. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!