Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek valentin napra a...

Mit vegyek valentin napra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Jó kérdés.:D
2011. febr. 9. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Barát barátnődnek? Vagy leszbik vagytok?
2011. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egy szál virágot vagy egy doboz csokit (csak ha nem fogyózik)

plüssszivecskét ha nem vagytok túl régóta együtt

2011. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lidl-be láttam ilyen szívecskés kulcstartót (többfajtát), vagy olyan bögrét, ami párban van, viszont tényleg nem tudom, hogy a bögre jó megoldás e, mert nem írtad, hogy a barát-barátnőd, vagy a párod, kedves Lindaa,mert a barát-barátnőnek a kulcstartó szerintem jó megoldás, viszont ha a párod, akkor az I love Yous bögre
2011. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lepd meg romantikus vacsorával, romantikus fürdővel :)
2011. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hiszem a Lidlbe láttam párnát.LOVE és betű alakú.Az aranyos.Vagy volt a Pennyben maci.Piros vagy kék szivecskés pólóban.
2011. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

EGYIK BARÁTOMNAK KELL.

NEM VAGYOK LEZBI!

NEM TUDJA MIT VEGYEN A BARÁTNŐJÉNEK!

2011. febr. 9. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Így mindjárt más, de attól függetlenül is ezeket tudom ajánlani a kulcstartó és a bögre, és nagyon jó a párna és maci is, amit a másik válaszoló írt!
2011. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szemály szerint készítek. egy édes kutyust, ami szívecske alakú lapokból van összeragasztva. könnyű olcsó és jól kivitelezhető, ráaddásul így tudok majdnem az összes osztálytársamnak csinálni (jó, nem mindenkinek, 35-en vagyunk xD)
2011. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel a valetin nap amerikai hülyeség, leginkább semmit.

nem kell valentin napozni, lehet anélkül is szeretni egymást és meglepetést okozni.

2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szep rozsacsokrot,vagy amii a kedvenc viraga ;) plussmaci ekszer csoki :) aprosagook de oromet okoznak ;) gyertyafenyes vacsii masszazs...a legtobb lany ilyenkor nagyon romantikus dolgokra vagyik ,megha nem is mondja
2013. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!