Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Verset szeretnék írni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verset szeretnék írni a barátnőmnek valentin napra de nem tudok. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Papír, ceruza.
2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sokat bajlódni a verseléssel, ritmussal, rímekkel, a legegyszerűbb, ha keresel valami kevésbé ismert művet, és néhány szót kicserélsz benne.

Pl:

Már egy hete csak a mamára gondolok mindíg, meg-megállva.

- >

Már egy hete csak a p*nádra gondolok mindíg, fel-felállva.


Így gyorsan, nyelvtanilag is nagyszerű, remek verseket lehet fabrikálni magunknak!

2011. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
xd
2011. febr. 7. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
pld a sorok kezdőbetűi lehetnek a neve kezdőbetűi, és olyan dolgokról írj, ami vele kapcsolatos, személyes dolgokat, és persze az aktuális ünnepet is "beleveheted"... nem olyan nehéz
2011. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha komolyan gondolod a dolgot - amit megjegyzek nekem nagyon tetszene =)-, akkor először is vegyél egy üres írólapot, és írd le milyen tulajdonságait akarod megemlíteni a versben. Külső és belső egyaránt. Majd próbáld logikailag felépíteni a verset, szóval ne ugrálj a külső és belső tulajdonságok között - kivéve ha direkt így lenne felépítve.

A többi már jönni fog magától =) Sok sikert hozzá, majd szólj hogy sikerült a vers ^^

2011. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben ha megírtam akkor beírom ide :)
2011. febr. 7. 19:04
 7/7 anonim válasza:
Én már próbálkoztam ilyesmivel és a barátnőm örült neki,igaz nem minden sor rímelt,de róla szólt :D először is,szedd össze a gondolataid,majd írj valami szépet :D
2011. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!