Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Gyerekek! Mennyit...

Szülők! Gyerekek! Mennyit tanultatok, tanultok iskolás korotokban? Mire tanultatok a legtöbbet és mire a legkevesebbet? És gimnáziumban, főiskolán? Mi lett a szakmátok?

Figyelt kérdés
Ebbe a témakörbe írtam a kérdést, mert itt kapom a legnormálisabb válaszokat!
2011. febr. 9. 17:41
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Milyen tanulók voltatok? - ennyit kifelejtettem a kérdésből.
2011. febr. 9. 17:41
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag a hétfői napokra tanulok felelés miatt.

(3 szakmai tárgyunk van csak) Ebből 1 van amiből minden hétfőn kell felelni.


Szakmunkásba járok hegesztő szakra. De annyira unom h lehet ott hagyom.

18/F

2011. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Én még általános iskolába járok 8. osztályba.Gyakorlatilag semit nem tanulok most is kéne tanulnom holnapra de hát ugyis megírom 5-ösre a dogát. :) Nem szoktam nagyon tanulni mert nem tudom rávenni magam...A félévi átlagom 4,5 lett és hát lehetne jobb is ha nem lennék ilyen lusta :)
2011. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kb mindenre tanulok (kivéve technika,infó,rajz...) azelőtti nap mielőtt az óra lenne.Idén félévkor három 4-esem lett amúgy minden 5-ös.Most ezeket ki kéne javítanom,mert főtantárgyak :S
2011. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Én most vagyok 7.-es. Nem igazán tanultam eddig,bár 6 évig kitűnő voltam.Túl lusta vagyok,az a baj.Most kicsit újra rávettem maga,hogy tanuljak,bár így,hogy nem tanultam semmit 4,2 lett az átlagom.Ha tanulok lehetne jobb is.Ma három órát tanultam irodalmat,és fizikát.:))
2011. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Általánosban napi 1-2 órát tanultam. Most középsuliban semmit, így van olyan 4,2-es átlagom. Megyek egyetemre, ott se fogok tanulni, általában mindent megjegyezek órán.

18/L

2011. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Mondhatni abszolúte semmit nem tanultam se általánosban, se gimiben. Ami rámragadt, abból összeszedtem egy 3-3,5-ös átlagot. Az érettségire 1 hetet tanultam, csak irodalmat. Szín 5ös lett az érettségim. Nagy túró az egész. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy az "órán nem odafigyelés" nálam nem a pad alatt levelezést, meg pofázást, röhögcsélést jelentette, hanem könyveket olvastam. Sokat. Nagyon. A legtöbben ott buktak bele hogy hiába magolták be az anyagot, két értelmes, összetett magyar mondatot nem tudtak megfogalmazni, illetve a szövegértésük is a béka valaga alatt volt. És ugye, aki cosmopolitanon, joy-on, meg blikken szocializálódik, az nem éppen a szókincséről lessz híres.

Jelenleg fodrásztanuló vagyok, úgy gondoltam a diplomás munkanélküli nevezetű szakma már túl telített ebben az országban:)

Itt keményebben tanulok, egyrészt sokkal nehezebb mint a gimi volt, másrészről itt már konkrétan arról van szó, amivel a kenyeremet fogom keresni, nincs második esély, se hibalehetőség, csak úgy ér el valamit az ember ha 100%-ot nyújt.

2011. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Általánosban semmit sem tanultam, mégis 4-5ös voltam.

Középsuliban csak törire, mert nagyon kemény volt a törióra.

A többiből 3-mas voltam.

2011. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban mindenre tanultam. Középsuliban nagy dogák előtt tanultam, meg mikor tudtam, hogy felelni fogok, vagy javításra szorulok. Volt, hogy megkértem a tanárt, hagy feleljek.

Viszont egyetlen egy tantárgy volt, amire mindig tökéletesen felkészültem. A kémiára, mert azt volt a főtantárgyam!


22L

2011. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Én általánosba és most szakközépbe (jó színvonalú) is csak dogákra tanulok. Az hogy hányast kapok most szakközépbe leginkább tanárfüggő. Két éve majdnem meghúztak nyelvtanból, idén kaptunk egy másik tanárt, nála szín ötös vagyok ellenben az osztálytársaimmal, akik ugyan úgy muzsikálnak. :) Visszatérve, ha tudom hogy dolgozat lesz, akkor 1-2X elolvasom és végeztem vele. Nagyon jó a memóriám, csak iszonyat lusta vagyok. A legtöbbet és ami a legnehezebben megy az talán a fizika. Irodalomra és angolra tanulok a legkevesebbet. Angolra minimum (12-es vagyok) 4 éve nem nyitottam ki a tankönyvet, most fogok belőle nyelvvizsgázni középfokon. Irodalomra csak akkor tanulok, ha valamilyen életrajzot kell, verselemzés ragyogóan kell, így nekem az elemzések magolása kimarad. :) Általánosba is a fizika ment a legnehezebben, hogy mi ment a legjobban, hát talán ott is az angol, rég volt már, nem emlékszek rá. :)
2011. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!