Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ebben az esetben a...

Jó ötlet ebben az esetben a vacsora?

Figyelt kérdés

A kedvesemet meg szeretném lepni egy éttermi vacsorával valentin nap alkalmából. Annyit kell tudni róla, hogy jelenleg nem áll túl jól anyagilag, tehát ő nem engedhetné meg magának sajnos. Ezért gondoltam, így mindkettőnk ajándéka lenne.

Viszont felmerült bennem, lehet hogy kellemetlen lesz neki?


30/N


2011. febr. 9. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kellemetlen, ha megmondod neki, hogy ez a te Valentin napi ajándékod. Én is tettem már így. Fizetésnél az asztal alatt átnyújtottam neki a pénzt, hogy még is ő fizessen.
2011. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően egy nagyon jó és romantikus ötlet, de én el tudom képzelni, hogy ő valóban kellemetlenül fogja érezni magát, mert egy kétszemélyes vacsora nem olcsó egy étteremben. ( Már persze kinek, hogy) És elképzlehető, hogy ő nem tud ilyen értékben ajándékot venni Neked. ( Vagy még csak a vacsora felének ( a rá eső résznek )az értékében sem.
2011. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ja! és ne drága éttermet válassz! Akkor tényleg kényelmetlenül érezheti magát a pasi.
2011. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Sztem nincsen vele semmi baj sem. En ismerem ezt a helyzetet mert a volt parommal is ugyanez volt mint most veletek, en alltam jobban anyagilag (pl. nyaron balatonra utaztunk mert en akartam vele lenni, kikapcsolodni, és nem a megszokott kornyezetben es mindent en fizettem, MINDENT) Elöször huzta aszáját, mert nyilván nem tetszett neki a dolog, h egy csaj fizesse az egeszet, de aztan belatta.

Ha vacsizni mentek, akkor sem kell a legpuccosabb helyre menni sztem, egy szolid, romantikus helynel nincs is jobb:)

2011. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyszerű kis étteremre gondoltam, nem fényűző helyre.

Talán megérti, hogy ezt nem csak ő kapja, hanem én is. :-)

2011. febr. 9. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem megalázónak fogja érzeni. Ilyenkor a pasinak kellene a nőt étterembe vinni, nem forditva.

Szerintem vásárolj be, főzd meg neki a kedvenc ünnepi ételét - ne hozd kellemetlen helyzetbe mások elött.

Másik lehetőség: talán kérdezd meg tőle, mit szólna hozzá.

2011. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
szerintem is főzz otthon, gyertyafény, vörösbor stb...
2011. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kb. 2 naponta találkozunk, akkor mindig meglepem ebéddel/vacsorával, így ebben nem lenne semmi különleges.

Megkérdezem majd tőle, mit szólna hozzá, ha nem szeretné, természetesen megértem.

2011. febr. 9. 21:22
 9/9 anonim válasza:
Ha otthon leped meg vacsorával, az tökéletesen megfelel. Viszont abban az esetben, ha étterembe invitálod fennál a veszély, hogy kényelmetlen lesz a helyzet a párod számára. Személyszerint, bennem van annyi férfi büszkeség, hogy egy ilyen meghívást a barátnőmtől ne fogadjak el. Végülis kell hogy ismerd annyira, hogyan reagál majd.
2012. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!