Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik már elköltöztek...

Azok, akik már elköltöztek néhány éve a szülői házból, milyen gyakran kommunikálnak a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Bővebben azokra gondolok, akiknek viszonylag jó a kapcsolata a szüleivel, de különböző településeken éli mindenki a saját önálló kis életét. Milyen kommunikációs csatornát használnak és milyen gyakran?

Csak kíváncsi vagyok, hogy az mennyire normális, ha a szüleim hetekig nem érdeklődnek irántam. Se egy rövid email, se egy telefon, se egy sms... Pedig elméletileg nem vagyok rosszban velük. Érdekelne egy viszonyítási alap.

Köszönöm a választ.


2011. febr. 10. 11:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt gyerkőc, csak más városban éltünk a párommal (50 km) akkor hetente egyszer hazaugrottam. Már csak a kert miatt is. Segítettem.


Most, hogy már van poronty (20 hónapos) kb 2-3 naponta telefon, és heti 1 látogatásra jönnek a szülők. Én akkor szabadnapos vagyok, anyukám ellátja a babát. Mehetek a dolgomra, csavarogni, kifújni magam.


Szerintem ez szuper. :)


Ünnepekkor mi megyünk a szülőkhöz, de akkor apukám hoz és visz minket autóval (nekünk nincs) ne kelljen buszozni-átszállni a kicsivel tömegnyomorban mindenféle emberek között. (még 37 hetesen nagy pocakkal is másfél órát álltam a buszon holott veszélyeztetett terhes voltam és még a hasamba is akartak mászni annyira megtömték a buszt)

2011. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én 7 hónapja költöztem páromhoz.

85 km-re lakom szüleimtől, de mindennap beszélünk telefonon vagy skypon.

havonta 1x szoktunk lemenni kora reggel és este jövünk haza, és másnap dolgozom is.


21/L

2011. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hetente legalább egyszer beszélünk telefonon, ha én nem keresem őket, ők keresnek és úgy havonta egy hétvégét náluk töltök.
2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!