Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy anyósotok...

Volt már olyan, hogy anyósotok, vagy apósotok véletlenül meglátott benneteket meztelenül?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok?
2011. febr. 10. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem fordult elő ilyesmi.
2011. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Anyósom egyszer. Azóta feltűnően bámul engem mindig és ecseteli, hogy milyen fiatalos tudott maradni. Örüljek, hogy ilyen fiatalos anyósom van...

Szerintetek?...

2011. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

igen egyszer. A Párommal a szüleinél élünk csak külön emeleten. Egyszer volt hogy jöttem ki a fürdőből meztelenül, após meg jött ki a szobából, egyből hátatfordítottam és bespuriztam vissza a fürdőbe. Iszonyat géz és ciki és sorolhatnám ilyen érzésem volt. Mondtam a Páromnak hogy soha többet nem megyek le az emeletről. Ő erre azt mondta, hogy csináljak úgy mintha mi se történt volna, úgy jobb lesz. Elöször ellenkeztem, de összeszedtem magam és amikor lementünk úgy csináltam mintha nem is történt volna semmi. Hát igaza lett a Páromnak.:) 23/N


Kérdező! Történt Veled ilyen?

2011. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Höhö.De durva a második.Fiú a 2.?Anyós akarni sexytime?
2011. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Ja, az jó kérdés miért jött fel az emeletre... És mért pont akkor.
2011. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem egy szégyellős család,leendő anyós simán bejött a fürdőbe átöltözni mikor zuhanyoztam (nem,nem volt zuhanyfüggöny)

Leendő após meg egy száál boxerben mászkál előttem,igaz,látott már bugyiban+pólóban ő is engem,amikor hajnalban mentem ki wc-re ő meg már fennvolt

De annyira nem zavar

2011. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
mi konkrétan pucéran mászkálunk otthon kivéve a nagyi aki ezt nem kedveli. közösen járunk swingerbe anyósékkal
2011. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

18:16-os

A százalékodból látszik, hogy biztos igazat mondassz:):D

2011. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem, de ilyen elő sem fordulhat. Akik jártak már így: kérdem én, miért kell más házában pucéran rohangálni? Ha tudom, hogy nem csak a párommal vagy egymagamban vagyok, eszembe sem jutna végigmenni a házon vagy egy részén meztelenül. Engem még pizsamában sem láttak a szülei, nemhogy véletlenül pucéran. Még arra is ügyelek, hogy csak felöltözve lépek ki a szobából, ha a közelben vannak.

21L

2011. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
18:29: miert abban mi szegyen van, ha a pizsamaban latnak? Engem lattak mar aposomek pizsamaban. Nem zavar. Meztelenul nem lattak.
2011. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!