Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt lehet eldönteni, hogy a férfi tényleg a másik nővel tervezi az életét?

Figyelt kérdés

"Csak a gyerekek miatt" házasságban maradó férfiről lenne szó. Én úgy gondolom, kb egy év alatt eldönthető, hogy marad a már régen megromlott házasságában (feleségnek is van barátja évek óta), vagy megpróbál egy új életet kezdeni a másik nővel...

Ti hogy gondoljátok?


2011. febr. 11. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindkettőjüknek van szeretője valószínűleg ők így érzik jól magukat és nem akarnak elvállni.
2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete annak, mikor csak szeretőnek kell a partner.
2011. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha komolyan gondolja, el tudja donteni. Nem kell ehhez 1 ev. Ha jol ertem, nyilt hazassagban elnek. Na mar most az is gond lehet ilyen helyzetben, hogy megszoktak igy es el vannak a gyerekek miatt, kozben a pasinak tiszta ruha, meleg etel, a gyerekeket nemcsak hetvegen latja, kozben szeretozhet kedvere. Nagyon valoszinu, hogy kenyelmes igy neki.


En tuti, hogy nem lennek ilyen kapcsolatban. Ha valaki annyira szeret, kilep a hazassagbol es nem szeretonek tart. Meg gondolhatod, hogy milyen lenne, ha veled lenne. Azert ilyen emberrel nagyobb az esely, hogy megcsal, hisz mar elotted massal is megtette.


Nincs eleg egyedulallo ferfi a vilagon, hogy neked ilyenert kell teperni?

2011. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Lehet hogy nem tudnak elválni, közös vállalkozás, közös jelzáloghitel....stb Mindketten máshol keresik a boldogságot, vagy éppen jól megvannak emberileg csak pl. szexuálisan meredeken eltérő az igényük.

Egy ilyen kapcsolatba belebonyolódni nemigazán érdemes.

2011. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes kérdés, mert te csak a férfi elmondásbó ismered a történetet.

1. csak a gyerekek miatt él a nejével

2. nincs otthon szex (ezt alátámasztandó asszonykájának is van valakije)

Sajnos tapasztalat, hogy ezeket a dolgokat a másik házastárs általában másként gondolja.

Voltam már emez és amaz oldalon is. Az amaz oldalon befürödtem emez oldal miatt. :-)

Ne hidd ha őt megcsalja, téged nem fog. Ha kockáztatja a családját, gyermekeit, a te gyermekeiddel is megtenné.

Ehhez nem kellenek évek. Csak logika.

2011. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a másik nő?

Szívás...


Meg fog próbálni új életet kezdeni egy "másik" nővel, de sajnos az nem te leszel.

2011. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!