Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és nagyon megtetszett egy 21 éves fiú/ férfi. Nem tudom eldönteni, hogy tetszem neki vagy csak barátként tekint rám. Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
Korábban egy lány ismerősöm által ismertem meg, vele is nagyon jóba volt a lány bele szeretett de ő megmondta neki h nem szeretne vele komolyabb kapcsolatot létesíteni.
2011. júl. 4. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

nem akarok belegázolni a lelki világodba, tehát nem akarlak megbántani meg semmi, de ami tény, az tény:

egy 21 éves pasinak te max arra kellenél, hogy meghúz párszor aztán otthagy, ennyi.

2011. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valszeg. a legtöbbnek arra kellenék.. de ismerem őt és ő nem az a fajta.. és ha úgy is alakulna a dolog tuti nem feküdnék le vele.. hát 14 vagyok.
2011. júl. 4. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

feküdj le vele, párszor meghúz, te terhes leszel, ő otthagy, vége az egésznek

kell ez neked?

keress egy fiatalabb srácot

18F

2011. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én sem akarlak megbántani,de a 21 éves férfi tuti nem fog nőként rád nézni,hiszen te csak 14 éves vagy!!!Még nagyon kislány...és a legtöbb férfi nem akar kislányoktól semmit..(hacsak nem pedofil az illető)
2011. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

legyen csak és kizárólag barát!


14 éves vagy,akárhogy nem az a fajta,férfiból van és felnőtt,vannak szükségletei,amit egy idő után nem fog tudni kontrolálni.

te meg még nagyon-nagyon fiatal vagy a szexhez.

hidd el nem rosszból mondom.

18L

2011. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen igazatok van.. egy 21 éves férfinak nem szájra puszi meg ölelés kell egy idő után. :// és ezzel csak elrontottam volna még a mostani barátságunkat is. :))
2011. júl. 4. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

20:04

Az ilyenek miért adnak tanácsot, akik pedofiloznak egy fiatal fiút? Nem értem, komolyan mondom!! Alap dolgokkal nincsen tisztában! De a rosszindulat az süt belőle!

2011. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha 21 évesen még nem volt bnője, és rohadt magányos akkor beéri öleléssel is, én is beérném egy 13asal smárolnék oszt ennyi...

f17

2011. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát tudtommal már volt neki.. mondta is hogy többet nem kezd ki idősebb csajokkal mert nem működtek neki.
2011. júl. 4. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
én 15 éves lány vagyok és 22 éves a barátom...és 6 hónapja vagyunk együtt...és nem csak meghúzni akart...aki ilyen okos mint a válaszolók többsége az....hagyjuk ink...
2011. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!