Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben?

Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már lassan rosszul vagyok a tesóm haverjaitól.Mindig idejárnak hozzánk és itt ülnek reggeltől estig ami nem is nagyon érdekelne, de miután megkértük őket, hogy ne bent cigizzenek így is bent teszik sokszor. A legtöbbjük le is húzza tesómat anyagilag ha bulizni mennek( tudom ez az ő hibája is). Köszönni a fele nem tud amikor bejön. Ha esetleg buli után itt alszik valamelyik délig alszanak addig kb mozogni se lehet a lakásba mert tesóm morcos ha felkeltik. Ha megemlítem ezt neki akkor nagyon bunkó vagyok vagy ne szóljak bele, mert "felnőtt" és ő legalább keres. Nem azt mondom, hogy ne járjon hozzá senki de néha úgy érzem útban vagyok a saját otthonomban.
2011. febr. 12. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek kéne ezt lerendezni a tesóddal.
2011. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyuval élünk aki mivel nagyon sokat dolgozik nem sokat van itthon és ő már szólt tesómnak. Ezek amúgy is főleg akkor vannak amikor anyu dolgozik.És nem vagyunk már 16évesek.
2011. febr. 12. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek mert mikor kislány voltam az anyám csinál ilyeneket.Válás után ilyen második fiatalságát élte vagy mi vót vele.zóval én abban az idöben menekültem otthonról volt egy barátom,és nála aludtam,meg barátnöknél is néha,aztán elmult nála.Tesódnál is majd elmulik,anyuddal beszélj mindenképp,legutolsó esetben zárkózz be a szobádba ilyenkor,és kakáld le öket!
2011. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbit választom ha itthon vagyok :):(
2011. febr. 12. 00:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jól kitolnék velük valahogy, hogy többet kedvük se legyen odamenni :D

Gondolom piálnak nem? Fogj egy injekciós tűt, szívj fel vele egy kis sós vizet, és spricceld bele abba amit isznak. Ha ügyesen csinálod észre se veszik... biztos van pár doboz előre hűtött sör vagy ilyesmi, nem?

(Az akadékoskodók kedvéért életemben nem csináltam ilyet a tv-ből jött az ötlet, és remélem senkinek nem jut eszébe rosszra használni a módszert, már aki nem ismeri :/ :))

Lehet hogy a bátyád végigkergetne a lakásban a kisbaltával, de szerintem megérné :P

2011. febr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem itthon isznak ha isznak. Akkor már elintéztem volna hogy ne ide járjanak minden hétvégén (vagy hétközben).
2011. febr. 12. 00:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Kár :( Akkor sajnos nem tudok mást javasolni, ki tudok találni hülyeségeket de annyira nem ismerem a környezeteteket :/

Sajnos akkor tényleg marad a bujkálás.

2011. febr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!