Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés

Barátom szakított velem, majd gondolkodási időt kért. Találkozni szoktunk és olyankor valahogy mindig úgy alakulnak a dolgok, mintha együtt lennénk.:S

Azt mondja, nem tudja, mi legyen. Állítólag erősödött benne az érzés irányomba, egyelőre ennyit tud mondani. Én meg nem erőltetem a dolgot, ha akarja, úgyis mondja.

Na és a gond, hogy tudom, ma bulizni megy. Persze örülök neki, ha jól érzi magát, de most olyan rossz érzés fogott el. Ma már aludni se tudtam és mikor végre sikerült 1 órácskára elaludni, akkor jöttek az álmok, hogy ő ott bulizik a sok csaj közt. :( Gondolom ilyenkor semmi közöm hozzá, hogy csajozik, de akkor is kegyetlenül rossz érzés. Már előre félek az estétől. :( Azt tudom, hogy egy haverja és annak a barátnője hívta, a csaj már nagyon szerezi és viszi valami barátnőjét is. :( Tudom, most hülyének tűnök, de még szeretem ezt a srácot és ez olyan rossz érzés! Biztos úgy van vele, hogy legálisan csajozhat végre és ki is használja. :( A gondolkodási idő alatt meg ilyeneket lehet, igaz? Kedves válaszolók, mit tehetnék, hogy ne érezzem ilyen hülyén magam? Hogy ne érezzem a hiányát és ne arra gondoljak, épp mit csinál abban a buliban? :(:(:(


2011. febr. 12. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, de végleg. A gondolkodási idő egy nagy baromság, ami arra jó, hogy addig, míg nincs jobb, legyen valaki. Bocs, de tényleg így van. Amint találna mást, hirtelen véget is érne a gondolkodási idő.


Legyen önérzeted, engedd el, és menj te is bulizni, flörtölni!

2011. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, még egy ekkora hülyeség nincs, mint időt kérni. Vagy szeret vagy nem, vagy akar téged vagy nem. Az már régen rossz ha gondolkozni kell. Rövid távon rossz lesz ha te hagyod el végleg, de hosszú távon hidd el, hogy ez a legjobb. Te is menj kikapcsolódni, nem éri meg foglalkozni vele. Nehéz, tudom.
2011. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Tényleg nehéz. Azzal az indokkal szakított, hogy szeret engem, de nem szerelemből. Szerintem meg élvezi a csajozást, ennyi. :( Bár állítja, senkije nincs, és nem is szerelmes másba. A szakítás után azt kérdezte, adnék-e neki időt, hogy lássa, mennyire hiányzom, és hogy mit is érez irántam, ezért picit kevesebbet beszéljünk egy kis ideig. Csináltam olyat, hogy 2-3 napig nem mentem fel msn-re se, se sehova. Akkor hagyott is üzeneteket, csörgetett és mondta, hogy hiányoztam neki meg kezd végre érezni valamit. Azóta naponta beszélünk megint, tehát nincs változás. Viszont én sose írok rá és telón se keresem. Tehát igyekszem úgy tenni, hogy nem nyomulok rá. De ez a bulis dolog most olyan rosszul érintett. :(
2011. febr. 12. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ha jót akarsz magadnak. Szakítás után, a fájdalom és a hiány miatt mindenki úgy érzi, hogy máris sokkal jobban szereti a párját. Amikor szakítottam a barátommal két év után (mert nem szerettem), szakítás után rögtön úgy éreztem, hogy hú de szerelmes vagyok. Pedig nem voltam, ez csak a megszokás meg a hiány. Ha meg ilyenkor csajozna, főleg kivágnám a p.csába. Ez nem igazi szakítás, még úgyahogy együtt vagytok. Gondold el, tudnál olyan emberrel lenni, aki szakít, csajozik egyet, utána visszakéreckedik hozzád? Jézusom ez így nagyon durva lenne. Ennyi erővel minden pasi akinek dughatnékja van szakíthatna a barátnőjével, kereshetne egy csajt, majd kibékülnének. Hülyén hangzik nem? Te pedig ebben a helyzetben vagy. (ha beigazolódik amit hiszel)
2011. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a múltat, a jövőt... figyelj a jelenre, és bulizz egy oltárit. Most úgyse tudod megváltoztatni a múltat, és egy nap alatt nem tudod megváltani a világot senkivel kapcsolatban. Sz*rd le.
2011. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiteget.

Direkt igy csinalja, hogyha o bulizni megy, erezd hogy Neked semmi kozod hogy hany csajjal mit csinal.

Keress olyat aki tisztel is mint not.

2011. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod?Teljesen kicsinálod magad. Nem hinném, hogy ez megéri. Mióta vagytok együtt?
2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!