Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a nagyképű...

Mit tudok csinálni a nagyképű bátyámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnél megkérdezni hogy ti mit javasoltok a bátyámmal kapcsolatban 5 évvel idősebb nálam(17) éves és ha valami nem tecik neki rogtön meg ver.Gondolkodtam azon hogy feljelentem de ahoz nem lenne szívem. ti mit javasoltok mit tegyek???
2011. febr. 12. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Üss vissza. Csak meg tudnád rúgni közben, vagy hozzávágni valamit.
2011. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megoldás, hogy visszaütsz, valószínűleg már megtetted volna, ha tudod, meg hosszú távon nem ér semmit. Én kitalálnék valamit, hogy jól "megvicceljem", ami elvenné a kedvét egy jó időre... mondjuk ha van barátnője, akkor vele kapcsolatban, vagy valami olyasmivel kapcsolatban, ami fontos neki.
2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A meg ver az mit jelent nálad?


Ha kék-zöldre/véresre ver, akkor szólj a szüleidnek (bár ezt gondolom ők is látnák).

Ha csak van egy kis lökdösődés, akkor testvérharcról van szó, ami a testvérek 99%-ánál megvan. Ezt valaki elnövi, valaki nem. Mi pl. még mindig szekáljuk egymást a bátyámmal, néha egy kicsit meg is lökjük egymást (nem úgy, mint kamaszként), pedig már 35 éves vagyok, a bátyám pedig 38.

2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ömm nem testvér harc meg nem is véres verés de :folytogat,üt,rug, STB.
2011. febr. 12. 13:24
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsd fel előszöra szüleidnél, reméljük nem azt hozzák ki a végén, hogy te voltál a hibás!
2011. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
89%
Szólj a szüleidnek vagy kérj segítséget egy bátyádnál erősebbtől aki nem szereti az erőszakot, beszélgessen el vele. Ha nem hat akasza fel a fogasra a kabátjánál fogva, ijesszen rá vagy nem tudom.
2011. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
én ezt egyszerűen elintéztem:megverettem a legjobb barátommal(tudom jönnek a kommentek, hogy szívtelen vagyok, de ő nem volt az amikor évekig kék-zöldre vert?).
2011. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet korod????


xD

2011. febr. 12. 13:29
 9/22 A kérdező kommentje:
amm most is megvert az elöbb iszonyú zavaró...
2011. febr. 12. 13:33
 10/22 anonim ***** válasza:
13.28-as vagyok! ő 21 fiú és 17 lány
2011. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!