Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő/lány nagyképű az...

Ha egy nő/lány nagyképű az miben nyilvánul meg? Vagy nőknél mi erre a megfelelő kifejezés?

Figyelt kérdés
Egy férfi tudjuk hogy milyen ha nagyképű,de az nőnél egy kapcsolatban miben nyilvánul meg és úgy egyébként?
2011. júl. 9. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy férfinél miben nyilvánul meg? Egyáltalán hogy van ez nemekre leosztva?
2011. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Úgy értem egy férfi másképpen nagyképű vagy nagyzoló!

Nyilván egy nőnél másképpen mutatkozik meg!

Vagy tévedek?

2011. júl. 9. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem feltétlenül. Nem nemfüggő, inkább személyiség, lehetsz rib@nc módon nagyképű, vagy lehetsz seg.gfej módon nagyképű, vagy bármi, függetlenül attól hogy nő vagy.
2011. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Mindket nemu lekezelo, flortos, kiazakiennem. Egy szoval undorito.
2011. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó és azt egy nő miért csinálja hogy meg játssza magát kemény vagány lánynak/nőnek,amikor a rendes természetével semmi gond nincs és úgy tökéletes ahogy van és ő ezt nem hiszi el magáról és így inkább játssza a kemény vagány csajt?Amikor az alap természetét sokan meg irigyelhetnék,akkor miért kell egy hamis képet be állíttani magárol?
2011. júl. 9. 11:17
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Akiket én ismertem a suliból azoknál ilyen viselkedési formák voltak: Ezt a verset kell megtanulni? Minek? csak nem képzeli Józsibá, hogy ezt megtanulom!? Időpocsékolás, fujj!


Vagy az iskolakertben: Nem kapálok, nem gazolok, mert koszosak lesznek a körmeim! Inkább locsolok.

Nem agyagozok most, mert tegnap lett megcsinálva a körmöm, mert megyek unokanővérem ballagására...

Milyen csóró vagy Te! Ilyen fika kínai cuccban meg mersz jelenni az utcán! Te csóró paraszt!

És sorolhatnám. Fiúk is hasonlóak.

Náluk inkább az van, hogy ha van pénz lehet pazarolni. Nem baj ha eltörik valami, de egy lány... Tönkretetted te szemét?! Vegyél másikat!

Nekem ezek a személyes tapasztalataim az iskolatársaimmal kapcsolatban. Én is lány/nő vagyok, de komolyan néha le kellene tagadnom...

22/N


OMG!

2011. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
A modortalan, hízelgő, kéjelgő stílus jobban bejön a hozzájuk hasonló fiúknál.
2011. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Egy hatalmas képet hord mindenhova magával.
2011. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy ismerősöm szokta mondani: "Nem értem, miért nem szeretnek belém a pasik, mikor szép is vagyok, okos is vagyok és kedves is." Az illető 30-as nő.
2011. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Lekezelő,bunkó,lenéző stílusban beszél másokkal,érezteti szóban és tettekkel,hogy másokat kevesebbre tart saját magánál,csak az lehet jó,amit tesz,amit más csinál,abban mindig van hiba.Amit más mond,az hülyeség,ahogy más él,az nem jó,csakis az ő saját kis elvei.Amit ő hord,az minőség,mert márka,bezzeg a kínai.Az ő életvitele követendő példa,bezzeg a papucsok,akik párkapcsolatban élnek.Ahogy ő kimos egy pólót,az frenetikus,de ha más nyúl hozzá,az balf@sz.

Remélem,elég pontosan körülírtam.

2011. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!