Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket akadályozna valamiben,...

Titeket akadályozna valamiben, ha a kiszemelt lány családja zűrös lenne? Vagy ez alapján nem szabad megítélni?

Figyelt kérdés

Légyszí ne legyetek mérgesek, amiért ide írom a kérdést, a másik kategóriában nagyon trágár emberek vannak. Szóval van egy lány, akivel egy suliba járok. Nagyon gyönyörű lány, meg értelmes is. Viszont ő olyan hogy is mondjam..gettós környékről származik. 8. kerületnek annak a részén lakik, ami tele van romákkal és olyasmi srácokkal barátkozik, akik szintén onnan valók. Gondolom, tudjátok, hogy milyen típusú srácokra gondolok..nagy rapperek meg mittudomén. Sokat kérdezgettem róla 1-2 oszt.társától, akikkel jóban vagyok és ők mondták, hogy a bátyja ilyen gengszter szerű srác, szeret bűnözni. Meg hogy az apja elköltözött tőlük és drogozott is, szóval az anyja neveli őket. Amúgy nagyon jól öltözik, meg ugye együtt járunk faktra és már sokszor beszélgettem vele, nagyon okos. Csak ez a tény..hogy a bátyja milyen, meg az apja. És tudom, hogy ez nem szép dolog, csak azért ilyenkor az ember kicsit elbizonytalanodik. Amúgy egy olyan srác akar vele járni, aki szintén olyan rapperes, kemény csávó, kemény haverokkal. És nem tudom, hogy mi legyen..szerintetek kezdjek neki udvarolni vagy őt nem nekem szánta a sors?

18/F


2011. febr. 12. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem keverednék bele ilyenbe, főleg ha a lány nem érdeklődik utánad...
2011. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez ne zavarjon téged. Az apák meg a fiútesók soha sem olyan jók, mint egy lány. Ha ismered is, kedves, intelligens, okos lány, ne zavarjon!Senki sem tehet arról, hova születik:(
2011. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a rapereseknek. Ne kerulj ilyen tarsasagba.
2011. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
szerintem még izgi is, ha a lány ilyen környezetben nevelkedett és mégis értelmes.
2011. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak amúgy meg tökre tetszik. Nagyon szép..kevés ilyen csaj van. És nem tudom, hogy mi legyen. Ő olyan hogy is mondjam "más". Nem nyafka p.csa, se nem tucatlány, hanem van egy stílusa és emelett tök értelmes. Meg az anyja pszichiáter. Szóval az anyja tuti tanult..csak az apja, meg a bátyja, meg a haverjai..nem olyanok, akikkel én szoktam haverkodni.
2011. febr. 12. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem udvarolj neki .. ne az apja, meg a bátyja miatt ne akard megismerni jobban, hanem miatta és az anyja miatt igen.. :)
2011. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha majd randi közben megüt, vagy ellopja a pénztárcádat, akkor még talán ráérsz visszakozni!

A puding próbája az evés!!

2011. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megér egy próbát.

Velem se akartak sokan kezdeni, mert apám alkesz, nem élünk túl jól, de összejöttem 5 éve egy férfival és azóta is minden oké, az otthoni lét nem csapódik ki rajtam.

Próbáld meg, ha mégse megy, meg kell mondani őszintén.

21/L (és 27/F)

2011. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a bajod. 8. kerület tök jó hely, közel van mindenhez, inkább lakjon valaki ott, mint Kőbányán. Meg legalább belváros, csomó egyetemista él ott, a cigányok többségét meg már kitelepítették Csepelre. Amúgy meg ha szép, értelmes, és az anyja is orvos, akkor mi a bajod? Még ha valami eladó lenne, de nem. Tanult. A bátyja meg attól még lehet zűrös, de erről sem ő tehet. Az apja meg sok mindenkinek hülye, alkoholista stb. Ez szintén nem a gyerek hibája. Az anyja amúgy is lépett, gondolom, kidobta a pasit.
2011. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kellene hogy befolyásoljon.Először csak "lógj" vele és a haverjaival a szabadidőtökben.Aztán ha nem tetszik a dolog szépen elmaradozol.


21/L

2011. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!