Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ha egy lánynak teljesen más a zenei ízlése (a fiú a tüctüc-t szereti, a lány a metált meg az ilyeneket) ez akadályozna titeket abban, hogy járjatok vele? Mmint ez egy hátrány számotokra?

Figyelt kérdés

tudom, hogy hülye kérdés:D de na:$

köszi a válaszokat:$


2010. júl. 2. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%

én csaj vagyok, de tuti nem jönnék össze olyannal, akinek másmilyen a zenei ízlése. akkor nem tudnánk együtt koncertre menni, vagy mindig gáz lenne, hogy pl. baráti társaságokban, bulikban milyen zene megy.

még jó, hogy a barátom is a punk muzsikát szereti, mint én.

15/L

2010. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Ha még gyerekes,éretlen vagy (lásd első válaszoló), akkor biztosan zavarni fog, mint például az is, ha 1 szállal kevesebb szempillája van valakinek..

Majd ha felnőttél, akkor megváltozik a gondolkodásod(remélhetőleg)..

2010. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nekem aztán tök lényegtelen mit hallgat.Bár a tuc tuc nem a szivem csücske de ha mondjuk normális a srác akkor tök mindegy.Mindez ízlések és pofonok kérdése.

De nem a zenei ízléstől függ egy kapcsolat szerintem.

18l

2010. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, de ez sztem nem akadály. Most is találkozgatom egy sráccal, aki a techno zenéért rajong én meg a lightosabb dolgokat kedvelem. Nem hinném, hogy ez hátrány lenne, ha tényleg szereti egymást a két fél, akkor még izgalmas is lehet, hogy vannak dolgok, amikben nem egyezik az ízlésük. Arról nem is beszélve, hogy egy ember ízlése mindig változhat és változik is.
2010. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:

Akkor ez első dolog amit végig kell gondolj, hogy te mennyire tudod elviselni a metált/rock-ot. Én pl tuti, hogy nem bírnám a metált, ettől fogva el se mennék vele egy ilyen koncertre sem. Lehet ez egy rossz pont, mert valószínű külön mennétek el szórakozni, de nem csak ez vezérel egy kapcsolatot...

Számít az is, hogy a kérdéses lánynak és neked a zenei ízlésetek mennyire tág. Ha találtok olyat amit mindketten szerettek, akkor ott kevesebb gond lesz.

Én mindenfajta zenét meghallgatok/táncolok rá, barátnőm viszont nem szereti a tüctüc zenét, inkább RnB típus, és néha hiányzik, hogy együtt menjünk egy "Progressive" vagy "Minimal" buliba (2,5 éve vagyunk együtt)


Nem valószínű hogy csak a zenei ízlés fogja meghatározni a párkapcsolatotokat, úgyhogy ne ez legyen a szempont a választásod alapjául :P


24F

2010. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
de am én vagyok a lány xd
2010. júl. 2. 17:20
 7/31 anonim ***** válasza:
A barátom csak feka rappet hallgat, gyakran el kell viselnem pedig utálom az ilywen zenéket... én inkább pop-ot hallgatok - azt meg ő nem bírja:D tehát nem szeretjük egymás zenei ízlését de néha elviseljük pár percre:) 5 hónapja vagyunk együtt és nem mondanám hogy akadály h más zenét szeretünk. Koncertekre együtt nem hiszem hogy fogunk menni de nem ez a lényege a kapcsolatunknak. SZeretjük egymást és nem állhat közénk a zene :D
2010. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én rappet hallgatok és volt oylan barátnőm, aki metált hallgatott. Ettől függetlenül nagyon jó volt a kapcsolatunk, és ez csöppet sem számított, hogy más zenét zeretünk....meg voltak közös számaink is, de azok nem rock és nem is rap számok voltak:)
2010. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
Jó elnézést kedves hölgyem, nem volt egyértelmű xD
2010. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
semmi baj:D
2010. júl. 2. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!