Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap van és nincs...

Valentin nap van és nincs senkim ti hogy álltok?

Figyelt kérdés
= (
2011. febr. 13. 23:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. De nem értem, miért is olyan nagy tragédia ez?
2011. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
ez is egy ugyanolyan nap mint a többi, máskor is volt hétfő :) ne legyél szomorúú, semmi értelme
2011. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
írjatok minnél többen h ne érezzem magam egyedül :$ :)
2011. febr. 13. 23:55
 4/41 anonim ***** válasza:
51%
Talán nem a Valentin-nap miatt kellene egyedül érezned magad.
2011. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
nekem van vkim. és közölte, h nem ad nevetséges cuccokat, nem vesz virágot. én meg válaszul, h hálistennek, nem kell ok nélkül giccses ajándékot kajtatni. zsák a foltját:P ne legyél elkeseredve, ez a nap nem a szerelemről szól. ha vki szeret, akkor az tegnap is szeretett, hnap után is szeretni fog. ez csak egy felfújt giccsünnep.
2011. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én együtt érzek veled,nekem is eszembe jutott ma ez.Szép lenne ez a nap,ha egy normális férfi lenne az életemben.Ami nem így néz ki jelenleg:)Nem baj,szeressük magunkat,lehet ma veszek magamnak valamit,a múltkor is vettem magamnak 1csokor virágot:)
2011. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
00:02 óde aranyos *_* :(
2011. febr. 14. 00:06
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van valakim, aki megmondta, hogy el tudja képzelni az életét mással simán, és tud nélkülem élni. Úgyhogy ha holnap ad valamit, megmondom neki, hogy adja annak, aki nélkül nem tud élni. Amúgy hosszú távon tervez velem, meg gyereket akar. És lehet hogy hülye vagyok, mert pl. nagyanyámnak nagyapám megmondta, hogy öngyilkos lesz ha nem megy hozzá, aztán orrba-szájba csalta, nekem legalább a párom már azt is mondta, hogy nem lenne öngyilkos ha szétmennénk, szóval nagyon csodálatos a kapcsolatom, mint nő romokban vagyok teljesen. Csak közben ne mondaná azt, hogy szeret és velem akar megöregedni. Mert így elveszi az erőmet attól, hogy kidobjam a francba.
2011. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
Nekem sincs de még ráérek :)
2011. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
Most szakítottunk nemrég.
2011. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!