Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nap? Vélemény?

Valentin nap? Vélemény?

Figyelt kérdés
Van olyan aki nem az ajandék miatt hanem maga a nap miatt szereti?? nem unjátok a felhajtást? Nem is a szerelemről szól hanem hogy minél több pénzt dobjanak ki az emberek mindenfle baromságra. Nem is értékes cuccra, hanem olyanra, amit bármikor meglehet venni, és értelmetlen ajándék. Mit gondoltok róla?
2011. febr. 13. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy nagy hülyeség.Az ember a párját az év 364 napján is szereti,meglepheti ajándékkal,nemcsak ilyenkor.Mi nem is tartjuk... :)
2011. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
hát igazából nekem tetszene is ha lenne barátom, de nincs, és igazából szerintem jó ünnep :)
2011. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Nincs túl jó véleményem róla. Ez is csak egy átvett "ünnep".

Ha nekem lenne fiúm nem csak valentin napon szeretném, nem csak valentin napon lepném meg valami aprósággal, nem csak akkor kedveskednék neki. Minennap szeretném, és alkalomtól függetlenül, amikor én úgy érzem meglepném valami aprósággal. Szerintem egy normális párkapcsolatban ez oda-vissza így működik:)

Nem kell valentin nap ahhoz, hogy kifejezzük érzéseinket!


Bár lehet, azért gondolom így, mert nem volt még barátom.

15/L

2011. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Gishart ***** válasza:
67%
Utolsó. Nincs barátod? Írj rám:D:D Amúgy én az ünnepet szeretem. Én nem adok ki sok pénzt:D Karácsonyt is megúsztam 3000 ft-ból:D Itt egyszerűen az a baj, hogy az emberek azt hiszik, hogy bizonyítani kell a szerelmet és ezért sokat kiadnak mindenféle hülyeségre. Amit az eladók ki is használnak (és ezért nem hibáztatom őket)
2011. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk nincs barátom, és Valentin-nap környékén még nem is volt, de őszintén szólva hányok attól,amit látok. Hogy mindenhol csak arról szól minden hogy ha szeretitek egymást, ide gyertek, költetek 3 milliót, aztán húzzatok, vagy ha igazán szereti a párját, akkor ezt vegye meg, most csak 5 millió forint + áfa, stb...

Ha 1x vki szeret vkit,akkor (elvileg) máskor is szereti. Olyan mint a karácsony. Mindenki itt kérdezgette, hogy mit vegyen apucinak,tesónak.Ha figyelne rá az év többi napján is, akkor tudná.

2011. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
A valentin nap körüli ellenérzéseket nem értem, mégpedig azért, mert az anyák napja is ilyen. Azt ugyebár pedig nem szoktuk utálni...
2011. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanolyan nap mint a többi, nem csak ünnepkor kellene szeretni valakit vagy megajándékozni, de sok ember teszi csak akkor.

Ajándékozni én szoktam, de nem nagy értékűt, nem az érték a fontos hanem hogy szívből jönne-e.

Ha szívből jön az drágább minden kincsnél :)

2011. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

A Valentin nap nagyon jó dolog.

Sajnos sokaknak nincs annyi esze, hogy belássák, hogy ez az ünnep (is) csak akkor szól a pénzről, ha ti azt akarjátok. Nem értem azokat, akik maguknak csinálnak egy anyagias ünnepet, aztán szidják :D


Én még soha nem kaptam és nem is adtam értelmetlen ajándékot.

2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Még az sem tisztázott, hogy a szerelem, vagy a szeretet napja-e? Mert a kettő nem ugyanaz.

Nem szeretem, nem tartom, nem magyar, és még csak nem is nemzetközi ünnep.

Szinte minden nap ünnepelhetnénk, mert kevés olyan nap van az évben, ami nem világnapja valaminek. A 365-ből 300 napon lehetne ünnepelni, ajándékozni.

2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Akkor van a névnapom :)

13L


Amúgy nem szeretem... a Karácsony is a szeretet ünnepe. A Valentin nap is egy ugyanolyan nap mint a mai.

2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!