Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik a flegma,...

Hogy viselkedik a flegma, nemtörődöm ember? Ismersz ilyen személyt? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen,saját magam.Ezekkel a vonásokkal jellemeznek a legtöbbször.Igazából semmi sem érdekel különösebben pár dolgon kívül,sem más véleménye se semmi különös.Szerintem jó így élni,én jól elvagyok.
2011. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Nagyon kevés dolog hoz lázba, azok iránt viszont nagyon nagy lelkesedéssel viseltetek.

A flegma embernek majdnem minden mindegy.

Nem idegeskednek különösebben.

Ha valaki kérdőre vonja őket akkor általában így szólnak: "Majd csak lesz valahogy"

Majdnem mindenhez nagyon jól tudnak alkalmazkodni, és mindig a saját kényelmes életkörülményeik kialakítására törekednek, de ha elveszítik azt, akkor semmi gáz, továbbállnak és szépen nyugodtan megtalálják a módját hogy nyugodtan folytassák az életüket.

2011. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, és nem is érdekel.

(kb. így)

2011. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!