Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kozmetikust váltanék olyan...

Kozmetikust váltanék olyan kellene, aki szép szexi plázacicás külsejű ismertek ilyet? Nő vagyok, érintésfóbiás de, ha a tökéletesek hozzám érnek az nem zavar.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
63%

Én is érintésfóbiás vagyok, úgyhogy részben megértelek, de ezek a nők meg magukra borítanak egy üveg parfümöt, ami ugyanolyan kellemetlen tud lenni, főleg, ha neked az az illat még kellemetlen is!De a jű illatnál is gáz egy üveggel!

Egyébként merre laksz?Azt nem írtad. Leht, hogy akit javasolnék, tőled 300 km-re él.

2011. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
bp-n. a lényeg hogy az ilyen külsejüektöl nem undorodom. aki meg most van attol egyre jobban igy már nem megyek hozzá. a plázacicas külsö nagyon ápolt stb olyantól nem undorodnék és kellene továbbra is kozmetikus
2011. febr. 15. 12:20
 3/73 anonim ***** válasza:
41%
hmm lyelentgetünk, lyeletgetünk? XD gondolom hidrogénszőke vagy XD
2011. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
79%

Hogy te mennyire undoritó vagy kérdező..........

azt el sem lehet mondani. Én meg tőled undorodom.

2011. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
94%

Úristen, hová kerültem??


...na megyek és hányok egy TÖKÉLETESET !!!

2011. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
89%
szerintem a kedves kérdező szeretne olyan lenni mint a szexys külselyű plázacicák, csak nem nagyon jön össze neki, és azt hiszi hogy ha nyakonharapja egy barbie-baba, belőle is az lesz XD
2011. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg pszichológust keress, hogy ne undorodj más emberektől.
2011. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
58%
KAMU
2011. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
58%
Most miért kell cseszegetni?? Beteg és kész, vannak ilyenek, van ilyen betegség. Nem tehet róla.
2011. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
97%
mit értessz plázacicás külső alatt,mert ismerek olyat aki iszonyat szétszolizott széthidrogénezett hajú de korántsem gusztusos a kinézete..sztem aki túlzásba viszi az ilyen plázacicás dolgokat ugyanolyan undiorító sőt undorítóbb is tud lenni mint az egyszerű ember...de lám a szépség relítv..hogy mik vannak kegyetlen.olyan jó h 1es embereknek ez a legnagyobb problémájuk.(tudom elcsépelt szöveg de megáll az ész!!
2011. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!