Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a szép/szexi VV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a szép/szexi VV Seherezádéban?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem értem. Én ugyan lány vagyok, és totál kivagyok tőle, ha csak meglátom a fejét, már ideges vagyok. A teste is gáz ezzel a szétszolizott bőrrel + az összeszottyadt ocsmány szilikonmellekkel. Tipikus kiélt fejű szolis szőke tucatribanc... Szóval nem értem, hogy mit eszik rajta mindenki. Elkeserítő, hogy a mai fiatal fiúknak ilyen nőkre van igényük, és a nem a szép, természetes, igényes HÖLGYEKRE (mert Seherezádé minden, csak nem hölgy...).


20/L


2011. szept. 23. 17:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
77%

az kicsoda?


a tv2-őn az a sorozat amit a nővérem orrba szájba néz???

2011. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
29%
Szépek a szemei.Annyira azért nem szottyadtak a mellei sem,a feneke eredeti és jó,nincs elhízva-ennyi pozitívum szól mellette.A jelleme nem tetszik.(legalábbis ami eddig kiderült vele kapcsolatban)22/F
2011. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
90%
Na nem is kéne senkinek se másra, csak dugásra.
2011. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
95%
Mi bajod cicus? :D "A mai fiatal fiúknak." :D És neked miért kéne mai fiatal fiú? :D Nah látod. A férfiak még mindig a nőket szeretik, nyugi. :)
2011. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
83%
A Vali Világ az egy nagy baromság ime ez a kurav a seherezádé a plélda
2011. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:

Eddig még én se tudtam ki az, de most gyorsan rákerestem és annyit mondhatok : Szép az arca formája és jó az alakja de kb ennyi.

Ezért mondhatjuk tetszik arcra és alakra de igaz nagy ribanc lehet. Szolárium meg szilikon mellek, juj.

24/F

2011. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
63%
Juj, megnéztem kiről van szó, tényleg nem annyira csúnya, de rettentő taszító és természetellenes már az arca is, soha az életbe nem érnék hozzá egy ilyenhez.
2011. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
37%
Iszonyat szép szerintem pedig én csaj vagyok!:P Nagyon szép lány Dia után ő a legszebb(jelenleg)
2011. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
1 vok valaki 1 linket lécccci ki a fene lehet az???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
Ott a google b@zd+
2011. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!