Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy tesóm körül ugrálják mert letette a jogsit?

Figyelt kérdés

Ha nekem meg van egy ellen vetésem az ellen hogy mindig csak Ő a központ akkor meg kapok 2 pofont.

Szerintem nem normális dolog. Mert ugyanolyan értékű ember vagyok én is meg a másik tesóm is.

Én már nem is örülök neki, pedig még ezelőtt 1 órával mikor mondta, nagyon boldog voltam.

Annyit mondtam : "én is örülök neki hogy megkapta a jogsit, de azért nem kellene minket sem elnyomni"

Erre kaptam 2 pofont. Tesóm meg röhögött.


2011. febr. 15. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
foglalkozz magaddal... ne akarj mindenáron megfelelni..
2011. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hat nem az. de egyutt erzek veled. nekem meg roszabb, en ha valamit mondok a tesomrol (amit anyuek nem latnak) akkor figyelembe se vesznek. ilyenkor inkabb adnanak 2 pofont, legalabb tudnam hogy letezek a csaladomnak
2011. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem nézem le a válaszod első válaszoló, de te sem örülnél ha ezt csinálnák veled.
2011. febr. 15. 14:08
 4/14 anonim ***** válasza:

WoW!! Azta!! Letette a jogsit! Én már évekkel azelőtt tudtam motorozni, hogy letettem volna elsőre a jogsit. A párom dettó tudott vezetni, elsőre letette a jogsit... sőt az egész családnak van jogsija (kivéve a 2 éves unokaöccsöt).

Komolyan mondom, ez kész röhej, mi vagyunk a hihetetlen család! Sőt még a suliban sincs olyan, akinek ne lenne jogsija...

Szerintem hívj ki hozzátok pszichológust, el lenne egy darabig! 20/L

2011. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
második: Nagyon sajnállak téged is. :(
2011. febr. 15. 14:09
 6/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem hívj ki hozzátok pszichológust, el lenne egy darabig! 20/L"


Bunkó,Biztos ilyen újjgazdag k*cs*g vagy. Az olyan emberektől mit lehet várni?? Tudod nincs mindenkinek arra pénze hogy még azelőtt mielőtt a jogsit le tegye már motorral hajtson mint a vad b*rom.

Meg mi ennek is nagyon örültünk. Csak anyujék túl lőttek a célon

2011. febr. 15. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mint vadbarom kemény romettel száguldozok, 20 éves lány vagyok, és jelenleg arra sincs pénzem hogy benzint vegyek a nagy motoromba...

Az hogy évek alatt összekapartam annyit hogy legyen jogsim, más téma. A párom a távoli rokonoktól kapott rá, a családnak meg már megvan pár évtizede...

De közöd nem sok hozzá, csak vázoltam a helyzetet.

A pszichológust meg annak fényében írtam, ahogy te írtad ki a kérdést. Nézz magadba drágám.

2011. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztosan fontos,hogy a tesód letette a jogsit.Arra gondolok,hogy lesz,aki elvisz benneteket,ha arra szükség van.Miért is zavar téged,ha a szüleid örülnek a tesód jogsijànak.Ha neked is lesz jogsid ugyanugy fognak biztosan örülni.
2011. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hmm a 20éves lányt mintha írtam már volna :D
2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt most nem a jogsi a központi kérdés, lehet szó akár diplomáról is, a tesód az, aki a központban van, a te szavad pedig szart sem ér, főleg ha anyádéknak olyat mondasz, hogy "elnyomni". Attól, hogy ideraksz egy egyszerű szituációt, nem biztos, hogy a másik a hülye.
2011. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!