Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek olyan aki...

Volt köztetek olyan aki letette a cigit és így gyorsabban teherbe esett? Félek h a cigi miatt van elég régóta dohányzom viszont olyan ideges vagyok amiatt, h mikor jön már a baba h, nehezebb letennem most.

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy köze van hozzá! Sokan csak akkor teszik le, ha kiderül,hogy jön a baba. Én is sokat szívtam, és előtte csak egy hónappal sikerült letenni. Elsőre jött a baba!
2011. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
mindenféleképpen hagyd abba a cigizést ha gyermeket akarsz.
2011. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá.Minket meglepett a baba, ezért csak a pozitív tesztnél tudtam letenni a cigit.Meg is undorodtam tőle, rá se bírtam nézni.Pedig 9 évig cigiztem előtte.Most 10 hónapos nagy lány, egészséges, gyönyörű.Egyetlen szálat se szívtam se terhesen, se a szoptatás alatt, nekem az Ő egészsége volt a legfontosabb.De ideges ne legyél, hogy mikor jön, mert ha nagyon rágörcsölsz, az viszont nehezíti a teherbeesést!Engedd el a gondolatot kicsit, és legyetek úgy együtt, hogy nem a babára gondolsz, csak szeretitek egymást és kész.Minél jobban idegeskedsz, annál később fogan meg.Hidd el, ez így van!
2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! :)
2011. aug. 12. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ha sikerül teherbe esned, nyugodt lehetsz, az első hetekben, amíg nem kapcsolódik össze a te keringésed az övével, addig nem fog kapni se a nikotinból, semmiből.Én is aggódtam, mert már terhes voltam,csak nem tudtam, és szilveszterkor cigiztem, ittam a pezsgőt stb.De szerencsére semmi baja nem lett a lányomnak, nem is voltunk még kémiailag kapcsolatban.De ha babát szeretnél így is, úgy is le kell majd szoknod, próbáld meg legalább csökkenteni.És tényleg ne aggódj!!
2011. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!