Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az internetes társkeresésről?

Figyelt kérdés
25-30 közötti normális pasik vannak a világhálón?
2011. febr. 15. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Az én véleményem, hogy az olyan embernek, akinek speciális az érdeklődési köre (ugyanakkor a filmek, teleregények, sportesemények, és egyéb felette izgalmas ún. társasági események nem villanyozzák fel), és még úgynevezett szórakozó helyekre sem jár (mert beszélgetni a hangos zene miatt úgysem lehet, meg egyébként is, mit keressen ott), kb. az egyetlen lehetőség.


A mások véleménye, hogy a selejtek selejtjeinek a gyűjtőhelye, akik "normálisan" nem képesek kapcsolatot teremteni... És mivel ők vannak többen, nekik van igazuk akkor is, ha nincs.

2011. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja 37/f.
2011. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak. Sok barátnőm ott talált párt magának, és most házasodtak a nyáron. :D Hidd el, bejöhet, egy próbát mindenképpen megér.


21/L

2011. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Volt hogy rosszat gondoltam ,de a véleményem immár 3 éve megváltozott:)

Ott leltem rá a páromra,együtt élünk együtt tervezzük a jövőt.Van azért a netnek is pozitív oldala.


20/N

2011. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

:D

az én vőlegényemet is társkeresőn ismertem meg.én azért választottam az ismerkedésnek ezt a fajta módját mert sokat dolgoztam és amikor szabadnapos voltam inkább pihentem, szóval igen,érdemes ott is ismerkedni.

nem tudom érdekel-e hogy melyik az az oldal ami egyáltalán nem fizetős?(www.paratlan.hu-itt ismertem meg a vőlegényemet is) :D vagy ott van még a freelove.hu-bár ez olyan mértékben fizetős, hogyha levelet akarsz küldeni a kiszemeltednek akkor sms-t kell küldened egy bizonyos számra, ami pl.. 30 kreditből áll. vagy ott van a love.hu ami szintén ugyanez a sablon mint a freelove, de sok sikert hozzá!A love.hu-n azért sok a f@szfej is.. meg a bunkó és azok a fajta pasik akik vagy szeretőket akarnak leginkább vagy csak szexpartnert..ritka az olyan aki normális és normális a stílusa is.

2011. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az internetes társkeresés addig jó, amíg nem csak internetes.

Az én tapasztalatom azt mutatta, hogy jobb minél hamarabb találkozni az adott személlyel mielőtt mindketten fölösleges illúziókba ringatjuk magunkat.

Mert annyira "cuki, aranyos, édes, kedves, okos intelligens, tökéletes és még a képen is jól néz ki", de amikor találkozol vele, akkor alacsonyabb mint gondoltad, most már szemüveges, a haja is kócos, meg olyan esetlen az egész ember...


Szóval szerintem hasznos és jó dolog, de 1 hónapon belül találkozni kell, de jobb még hamarabb.


Plusz, ha már társkeresés, akkor inkább chat, mint az oldalak, ahova fel lehet regisztrálni és várni a sült galambot. A chat-nek sokkal több értelme van, csak ügyesen kell szűrni a "szemetet"... nem leragadni ostobáknál, és kreatívan beszélgetni.


Én is neten találtam meg a párom... mi is hamarosan összeházasodunk.

2011. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem jött be. akkor már inkább kérj meg egy barátot, ismerőst, hogy mutasson be valakinek, akiről úgy gondolja, hogy összeillenétek.

DE ettől függetlenül bejöhet nálad a netes társkeresés is, csak én az eddigi tapasztalataim alapján mondom, hogy barátokra leltem "csak":):)

2011. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam pár érdekes (nem feltétlenül pozitív értelemben) emberrel onnan, de végül a férjemet is ott találtam meg.

Rövidebb kapcsolatok is voltak, de nem a net volt az oka, hogy nem működtek.

2011. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fenntartásokkal :)


Pozitív és negatív oldalai is vannak.


Negatív:

- nem a valóságot tükrözi némely esetben (alacsonyabb, öregebb, tehát a külső más...ez még a jobbik eset :) a rosszabbik, ha nem olyan belső tulajdonságai vannak, mint amilyent írt magáról vagy amilyennek elképzeli az ember pl agresszív, ideges típus)


- sokan nem társat hanem partnert keresnek (amíg nem talál rá az igazira jól jön egy csaj akivel gyűrheti a lepedőt)


- no meg ott a telefonbetyár típus :) ezt már nem kell jellemeznem



Pozitív:

- van aki valóban nem eljárós, vagy nincs lehetősége más módon ismerkedni erre millió példát tudok mondani akit érdekel


- nagyon jó barátságok szövődhetnek, ha párkapcsolat nem is (azóta már mind párra leltünk a netnek köszönhetően, és tökre örültünk a másik esküvőjének, még meg is hívtuk egymást)


- no meg ha a szőke herceg lova nincs is beregisztrálva és a nagy Ő sem ott osztogatja a rózsáit azért egypár érdekes kis ő akad ott :)


6 éve ismertem meg a férjem a neten, azóta már szép nagy családunk van 3 gyerkőccel :) a pici a pociban

2011. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki napközben elfoglalt annak ideális :) De mint előttem is mondták vannak negatív példák is... Az ingyenes oldalakon nem vesztesz semmit... A fizetősen meg azok lehetnek fent többségben, akik akarnak is valamit... Manapság luxus a havidíj fizetése szórakozásból...
2011. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!