Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresésről milyen tapasztalataitok vannak? Pozitív, negatív?

Figyelt kérdés
Nem szokásom interneten társat keresni, sőt sokáig elítéltem az ilyen ismerkedési módszereket, de most úgy alakult, h összejött egy randi. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak. Nem teljesen úgy nézett ki a srác a valóságban, mint a képen, végig azt várta tőlem, hogy az egoját erősítsem, és arról beszélt, hogyan szexelt a volt barátnőjével, és nekem milyen színűre kellene festetni a hajam, hogy jobban nézzek ki. Nem éreztem jól magam vele, alig vártam, hogy vége legyen. Most vagyok túl egy szakításon, és elkeseredtem, hogy ilyen esélyeim vannak a pasizást illetően. Az internetes társkeresés számomra nem jött be. Vagy csak én vagyok ezzel így? 24N
2011. aug. 13. 09:37
1 2 3
 1/26 Alexosz válasza:
bejöhet ha közel lakik de nem értek a fiúzáshoz mert én is kan vok:D
2011. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Pozitív. Teljesen véletlenül találtam egy szomszéd városban lakó srácot akivel már 3 hónapja együtt vagyunk és minden rendben :D de csak óvatosan a netes párkereséssel. Én a mázlisták közé tartozom.
2011. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nem szabad az első után feladni én is jó ideje próbálkozom randi is volt már pár de mindig kifogom a nyafogós kis csitriket de nem adom fel akkor sem előbb utóbb 1 jó randi is össze jöhet :) 21/F
2011. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

szerintem negatív.

eleve aki interneten ismerkedik az már elárul valamit.

Nem tud kialakítani kapcsolatokat! Ezen szerintem javítani kéne,mint hogy most már mindenki ott ismerkedik.

Az első szemezések,leszólítás jelentőségge teljesen el fog tűnni. Nem vagyok maradi ,de szerintem ez már sok!

24 éves vagy,nem kell elásni magad hogy sosem fogsz találni valakit! Nem tudom mikor szakítottál a barátoddal,de egy kicsit szerintem érdemes egyedül is maradni,na meg várni kell.AZ élet erről szól.

De rengeteg olyan "nagy"szerelmet lehetne mondani akik még hírből se ismerték az internetet mégis egymásra találtak!


társkeresőt max. a nagyon elfoglalt +30-nál tudom elképzelni,akiknek nincs idejük már bulizni,de fiataloknál vétek ott ismerkedni!

2011. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Negatív. Ott is ugyanúgy csak a külső számít a lányoknak, mint a valóságban, tehát esélytelen vagyok.
2011. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért léptem fel, h felmérjem a terepet, milyen srácok lehetnek egy ilyen társkeresős oldalon. Még úgy érzem tényleg egyedüllétre van szükségem. De egy kicsit elkeseredtem azon, hogy nincs barátom, és még látóhatáron sincs olyan, aki nekem kellene.
2011. aug. 13. 10:03
 7/26 anonim ***** válasza:

09:52'es vagyok!

Épp erről beszéltem,mint valami piacon lecsekkoltad milyen a felhozatal!

Mint mondtam,ide már a végső elkeseredettségükbe regelnek az emberek.Tehát nem a "legjobbak"

Ne legyél elkeseredve! Én értem,hogy egy nőnek fontos a visszajelzés,flörtölj munkahelyeden,vagy utcán is akár. Akár randizz is de csak olyannal akitől nem akarsz semmit,ezzel növelheted az önbizalmad( tudom ez szemetül hangzik,de kicsit törödj magaddal!)

És miközben így elvagy észre se fogod venni és már nem játszol hanem amellett vagy aki mellett kell:)

nem olyan nehéz ez!és nem is lehetetlen

2011. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy hangzott mintha csúnya lány lennék, és végső elkeseredésben keresgélnék a neten. De igazából nem vagyok rossz csaj, általában bejövök a pasiknak. Van olyan aki pont azért nem mer odajönni hozzám, mert feltételezik, h úgyis van barátom. Én pedig elég válogatós vagyok.... Csak valahogy mindig mellé lövök, és olyan pasikkal járok, akik nem passzolnak hozzám.
2011. aug. 13. 10:15
 9/26 anonim ***** válasza:

nem rád gondoltam,hanem általánosságba akik ott akarják megtalálni az "igazit":)

Csak ha nincs önbizalmad,akkor elutasítást sugárzol. Én se megyek egy olyan lányhoz oda akiről ordít hogy nincs tisztába magával.

Ezért mondtam,hogy használd ki a lehetőségeid és flörtölj! sokat segít,és akkor észre fog venni az akinek kell

2011. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

hol laksz? :D írj privit,hát hogy ha megtudom változtatni róla a véleményed pozitív irányban :D

üdv

2011. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!