Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes társkeresésről. Mert én nagyon kifogtam (rossz értelemben) Nem tudom próbálkozzak-e újból, lehetséges, hogy vannak normális emberek is fennt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

először is nem mind1 h fiú v lány vagy-e és h hány éves...

másodszor pedig én is próbáltam és nekem se jött be..

maradj a régi dolgoknál, azaz szemtől szembe

17/f voltam


sok sikert!:)

2009. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Halottam pro-t, kontrát


Van akinek nem válik be, van aki már 5 éve házas az internetes partnerével


Hát szerintem próbáld meg, de csak óvatosan

2009. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 kapcsolatom volt ebből 3 netes. boldog voltam velük. szerintem ki lehet fogni. Sőt..a mostani párommal is a neten ismerkedtem meg, távkapcsolat ráadásul de nagyon szeretem. ő is. mi ezzel a baj? :-)
2009. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy kb. ugyanannyi esélyed van egy szórakozóhelyen találkozni a nagy Ő-vel, mint a neten. Nekem több kapcsolatom is lett már a netes párkeresésből, a mostanival már másfél éve együtt vagyunk, eljegyeztük egymást. Mielőtt vele találkoztam volna, 5 sráccal randiztam, nem kenődtem el, ha nem jöttem be valamelyiknek, vagy nekem nem volt szimpatikus. Előbb-utóbb eljött az, akire vágytam. Sok sikert! Persze akár fiú vagy, akár lány, legyél óvatos. Néhány levélből is sokmindent ki lehet szűrni.
2009. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről csak azt tapasztalom, hogy hiába írok akárkire még azt a fáradtságot sem veszi, hogy annyit visszaírjon, hogy másnál próbálkozzak.
2009. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. 21/F
2009. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok eljátszotta a szerelmes fiútaz elején aztán meg hirtelen nem kellek neki
2009. aug. 26. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én egy stratégiai játékban véletlenül 7 embert hoztam össze 2 hév alatt, abból 3 házasodott már össze az isküvőn diszvendég voltam. Szerintem reális esélye van, csak ne számolj sokra, mint pl ő fog elmenni hozzád először meg ilyesmi, szerintem kisebb helységek kilőve, hacsak nincs pénzed ucukázni a nem biztosra :) nagyvárosokban sokan regisztrálnak ott érdemes foglalkozni velük.
2009. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dettó...Sorstársak :)

Én szintén egy stratégiai játékban ismertem meg a párom :).

Elötte volt néhány mellékvágány, de megérte várni. :))

2009. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem ki lehet fogni normális srácot.:) Amugy én is a neten találtam rá a lelkitársamra.:) Mondjuk az ország másik felében van.:(
2009. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!