Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy tudnám megszüntetni magamban azt hogy mindig mindenkinek meg akarok felelni? Vagy van erre egyáltalán valami mód? Ilyen leszek már mindig?

Figyelt kérdés
Minden körülmények között arra figyelek, hogy mindenkinek tetsszen az amit csinálok, hogy nehogy a hátam mögött kibeszéljenek, hogy tökéletes legyek mindenki szemében....És ez egyre nehezebb..Ráadásul nem tudom kisírni sem magamból, az még lehet megnyugtatna...Egyszerűen nem tudom kiengedni a "fáradtgőzt", és ez egyre csak halmozódik...Mit csináljak???:S
2011. febr. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam.Majd ha észre veszed,hogy tök mindegy mit csinálsz,úgysem lesz senkinek se jó,letehetsz bármit az asztalra az nem elég(főleg irigységtőé vezérelve mondanak ilyeneket),akkor majd megunod és csak magaddal fogsz foglalkozni.Hogy neked mi a jó,a megfelelő.
2011. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, éveknek kellett eltelnie amíg rádöbbentem hogy ha továbbra is mások véleményét figyelem, akkor lelkileg nagyon meg fogom szívni (ugyanis soha senkinek se sikerült megfelelnem) ugyanakkor az én véleményem soha nem érdekelt senkit se.
2011. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam... Nem tudom, Te most hány éves vagy, de én most vagyok 34. nekem is évekbe tellett mire rájöttem, hogy úgysem tudok mindenkinek megfelelni, egyeseknek meg bármit csinálok, sohasem lesz elég (legyen főnök, munkatárs, akárki).. Az irigyekkel meg aztán tényleg bármit csinálhatsz... Csak magadnak akarj megfelelni.. legyenek céljaid (értelmes céljaid), és lehet önző dolog, de Te magad legyél a legfontosabb az életedben. (persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkin gázolj át...)
2011. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én is ilyen VAGYOK! :D tudom, hogy rosszul csinálom, de még el kell telnie időnek, mire meg tudom változni. Régebben nem álltam ki egy lány mellett az osztályból (én is lány vagyok) akinek szerintem igaza volt, én inkább beálltam a ˝csúfolódók közé˝ , hogy a többség ne utáljon, Később pont azért lettem én a kiutált személy, mert mindenkinek meg akartam felelni. VAnnak irigyek is, ők minden áron ki akarnak készíteni, velük azért se kell foglalkozni. Ellene kell fordítani a gondolatait is :D
2011. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! amúgy 22 éves vagyok!
2011. febr. 15. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Take it easy!
2011. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!