Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon/tablet volt...

Milyen telefon/tablet volt amit a legjobban megbántál hogy megvetted?

Figyelt kérdés
Én egy Samsung Galaxy Tab P1010-et bántam meg. Egy MSI CR500X laptopot adtam érte + 15.000 Ft kp-t. Gondoltam, hogy a Tab kiváltja a laptopot, de hatalmasat tévedtem. A Tab ugyanis egy felnagyított Androidos telefon amivel a P1010 esetében még telefonálni se lehet.
2011. nov. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tab egy fölöslegesen kitalált kalap szar. Csak divatbaromság, és negyedét sem tudja egy miniLaptop-nak. Kerülni kell ezeket a szarságokat...
2011. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. A tablet valóban értelmetlen, hiszen egy jó laptop + okostelefon kombinációnál nincsen jobb.


De a kérdés, hogy Te mit bántál meg hasonlóképpen, mint én a Galaxy Tab-ot??!

2011. nov. 7. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt bántam meg amikor év elején áttértem Androidra egy Galaxy 3-al. Gondoltam biztos jó lehet, mindenki Androidot használ. Életem legsz@rabb telefonja. Számomra elfogadhatatlan, hogy egy új készülékre no lag fixet meg gps fixet kell rakni, aztán várni a 2.2-t mint valami messiást, aztán főzött romokat keresni azért, hogy valami működjön, hogy ha lenyomom ne 5 másodperces válaszidőt kapjak, ha kilépek a navigációból, akkor ne egy percig kelljen várni amíg újra használható lesz a rendszer, az angry birds indítása előtt ne kelljen letiltani a netet, hogy ne szaggason és így tovább.


Ismerőseim is velem együtt váltottak, experia x8, optimus one és társaira, tehát nem felsőkategória, de nem is alsó. Mindenkinek baja van vele, vagy lassú, vagy nem úgy működik ahogy megszokta, stb...


Gondoltam talán a Galaxy S jó lesz, nos ismerős kiadta érte a 6jegyű összeget annak idején és úgy kezdte, hogy no lag fixet pakolgatott rá meg fájlrendszereket konvertált stb...


Nagyon szép készülékek hatalmas hardverrel és széles szoftverválasztékkal, de számomra ez elfogadhatatlan. Jövő év elején visszaváltok egy Nokia E52-esre, használtam pár hétig és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem ígér többet annál amit nyújtani is tud, de azt megbízhatóan és nagyon jól nyújtja.


Lehet lepontozni.


Mélységesen csalódtam a Galaxy sorozatban és az androidban is.

2011. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Mélységesen csalódtam a Galaxy sorozatban és az androidban is."


Én is. De én nem le, hanem inkább felpontozással köszönöm meg a kommentet.

2011. nov. 7. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem igazán bántam még meg egy teló vételét. Anno az 5800 XpressMusic volt a valaha volt legjobb vételem. Aztán váltottam én is az Androidra, és hát eleinte bizony utáltam. Aztán csak idő kérdése volt az egész, időt kellett rá szánni. Egy HTC-ről van szó, elégedett vagyok vele, a Sense sok pluszt hoz. Ismerősömnek van egy Samsung-ja a szokásos alap Androiddal, na az bizony rettenet. 2 percig nem bírtam a kezemben tartani. A tanulság (bár én jól döntöttem) az, hogy a HTC Androidja kimagasló a többivel szemben. Nem lassul, nincs akadás és minden könnyen és gyorsan kezelhető a Samsung-al ellentétben. Az egy kínszenvedés! Hajlamos a lassulásra, optimalizálatlan és ráadásnak még azzal is bajlódni kell perceket, ha épp egy egyszerű dolgot szeretnék megoldani a telóval.
2011. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy Xperia X10 mini pronál voltam, úgy, hogy..Úristen :/ MIEZ? Fél nap alatt lemerül, nem lehet vele telefonálni. SENKINEK SEM AJÁNLOM!
2012. szept. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!