Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utólag visszagondolva mi az,...

Utólag visszagondolva mi az, ami (ke) t elrontottál a gyerekneveléssel kapcsolatban? Ma másképp csinálnád? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem cumizott 6 hónapos koráig,de én folyton dugtam a szájába mert nagyon sírós baba volt és azt mondták ez megnyugtatja.Elis fogadta 6 hónaposan és azóta is szívja pedig már 26 hónapos,most meg nemtudom majd hogy szoktatom le róla!
2011. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ülnék állandóan mellette,hagynám,hagy találja fel magát.akkor lehet,hogy nem lenne ilyen követelőző.
2011. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az egyik az alvás, már bébi korától hagytam volna egyedül elaludni, hogy megtanulja. A másik, hogy kicsit szigorúbban vettem volna a rászólást, a nem hagyom neki amit nem szabad, mert most már nagyon nehéz és egyre nehezebb. Szerintem egy kicsit ellazáztam őszintén szólva.

Te mit csinálnál másképp?

2011. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1.babám alvását és evését.

Most máshogy csinálom ezeket a másodiknál, nincs is vele gond.

Ja igen, meg próbálok rugalmasabb lenni, elsővel nagyon rugalmatlan voltam.

2011. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

etetését máshogy csinálnám.a többi jól működik

nem görcsölnék annyit a tejen,inkább pótolnám tápszerrel.hamarabb megpróbálnám a darabost bevezetni,mert nagyon elhúzódott.lehet,hogy ő alkatilag ilyen,hogy lassabban fogadta el,de lehet ha nem félek annyira,hogy megfullad és hamarabb próbálgatom.nem tudom

2011. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
3 éves, nagyon önállótlan. Semmit nem játszik egyedül, magukra kell hagyni őket, mèg ha sirnak is miatta...:( én folyton vele vagyok/voltam.
2011. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

:-) mint ahogy a mondás tartja


1 gyerek a tanulópénz

2 gyereken javítod ki amit az elsőn elrontottál

3 gyerek lesz igazán jól nevelve


kicsit szigorúbb lennék de tényleg csak egy kicsit!

2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én az alvását rontottam el. de aztán valahogy egyik napról a másikra korrigálódott, bármilyen hihetetlen:)

most magától elalszik, még mellé ülni se kell. mondjuk előtte se ringattam, csak vele kellett maradnom míg elalszik.


hát 3 gyerekem tuti nem lesz...

2011. okt. 16. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a kisöcsém 3. gyerek, hát nem éppen ő a legjobban nevelt, marhára el volt kényeztetve. Nekem meg semmit se engedtek meg és agyon féltettek mindentől.

Én még csak az első gyereknél tartok, remélem az akaratosságát sikerül kordában tartani, más téren semmi gondom vele.

2011. okt. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamnál sok mindent elrontottam :( Pl. nagyon türelmetlen voltam vele és nem figyeltem oda rá rendesen, mármint olyan értelemben, hogy nem tudtam jól ráhangolódni. Ennek meg is van a következménye, mert még csak 5 éves lesz, de már most nagyon nehezen bírok vele sokszor :(

Viszont a kicsivel szerencsére az első pillanattól egy hullámhosszon vagyunk és mivel azóta már jóval türelmesebb vagyok, így vele már sokkal könnyebben boldogulok.

2011. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!