Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki sokat mosolyog rajtam,...

Aki sokat mosolyog rajtam, úgy tűnik élvezi a társaságom, az meg fog szeretni, vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre elég szórakoztató vagyok (csak evvel együtt szeretethiányos is), így nem tudom, hogy ha valaki látszólag jól érzi magát velem, annak ez csak puszta időtöltés, amíg nincs jobb dolga, vagy így kialakíthatok komolyabb kötődést is részéről. Mitől függ ez?
2011. febr. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy idő után kötödés is kialakul majd...
2011. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyentol fugg. Van, aki szinlelheti, van, aki meg tenyleg jol erzi magat veled. Ez mindenkinel igy van, az ember nem akarja a masikat megbantani. Nem azt mondom, hogy nem vagy szorakoztato...biztos, hogy az vagy es ez tetszeni fog valakinek elobb-utobb.
2011. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kankalin ***** válasza:
Komolyabb kötődés alatt mit értesz?! Házasságot, vagy életre szóló barátságot? Az elsőnek kicsi az esélye, a másodikra nagyobb.
2011. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mosolyog vagy nevet? Mert nem mindegy.

És rajtad vagy azon amit mondasz? Mert az sem mindegy. :)

Ha vicces és szórakoztató vagy, és marha jókat röhögsz valakivel, de legalábbis nevetgélsz (tehát te is és nem csak a másik) az nagyon jó alap a kölcsönös szimpátiához.

De vigyázz, mert, ha mindenkit "szórakoztatsz" visszájára is fordulhat a dolog és hirtelen annyian fogják keresni a társaságod, hogy senkivel sem fogsz tudni komolyan foglalkozni, mert megoszlik a figyelmed. Szóval legyen 2-3 ember, akinek kiadod a bensőd ezen pozitív részét, ha komoly kapcsolatokat akarsz. Ez a 2-3 ember nagyon is értékelni fogja, hogy "csak az övék vagy". :)

2011. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit félreérthetően fogalmaztam.:-) Az, hogy mosolyog rajtam, inkább úgy értem, ha meglát, mosolyog. Amúgy meg inkább velem örül, úgy érzem élvezi a társaságom. Igazából, én annak örülnék, ha egy szorosabb barátság kialakulna, nem férjet keresek!
2011. febr. 16. 16:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából az aggaszt, hogy sok olyan ismerősöm, barátom volt, aki úgy tűnt kedvel, ha egy helyen voltunk keresi is a társaságomat, de ha nem lát, már nem is érdeklődik (vagy csak nagyon ritkán).:-(

Szóval ezért is vetődött föl bennem, hogy mi az alapja, hogy valaki komolyabb érdeklődést kialakítson (és tényleg csak barátságra gondolok).

2011. febr. 16. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mire celzol es furcsa, de nekem is pl. azok korul van olyan erzesem, hogy szinlelnek, akik mosolyognak, utana meg kibeszelnek...de nem mindenki ilyen. Embertol fugg, hogy kedvel-e. Nem hiszem, hogy nem kedvel, ha csak baratsagot akarsz. Elobb-utobb eszre lehet venni, ha megjatsza magat, mert azt a vegtelensegig nem lehet.
2011. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!