Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nem vagyok...

Mit csináljak? Már nem vagyok szerelmes csak szeretem

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy barátom már 9 hónapja együtt vagyunk és nagyon sokat veszekszünk sokszor kis hülyeségeken is képesek vagyunk össze veszni. Úgy érzem kb 1 hónapja már nem vagyok szerelmes csak szeretem. Eddig azt gondoltam hogy ő az igazi számomra. De ezt nem merem neki elmondani mert ő nagyon szerelmes belém, és nagyon félek hogy valami hülyeséget csinálna ha elhagynám esetleg:S:S Sokat csalódott már a lányokban és nem akarok én is csalódást okozni neki. léci segítsetek hogy mit csináljak.
2011. febr. 16. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?Elso kapcsolat?
2011. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok a barátom 17 és csak nekem első neki már volt sok de nem ilyen hosszú a leghosszabb kapcsolata 1 hónap volt
2011. febr. 16. 16:42
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető, hogy (valamennyire) kiábrándultál belőle, vagy éppen ilyen szeszélyeid vannak mostanában. Az is lehet, hogy hiányolod a szeretkezést, vagy meg kell újítani valami módon. Gondold át, hogy ez csak valami spontán felindulás, felidegesített a napokban például vagy akármi kisebb konfliktus is nagyban befolyásolja ezeket az érzelmi fellángolásokat, legyen az pozitív vagy negatív úton. Egyébként szerintem ha tényleg nem vagy már szerelmes a fiúba, inkább mondd meg neki és ne vezesd félre. Egy idő után csak rosszabb lesz, ha így folytatódik és nem tudtok kilábalni ebből a megingásból. Ha úgy érzed mégis szereted, tégy meg mindent, hogy a legjobb legyen a viszonyotok. Remélem segítettem :)
2011. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
ugyanígy voltam ... a végén énse éreztem a párom iránt a szerelmet, csak erős szeretetet, ő persze bármit megtett volna értem, szerelmes volt belém, de jobbnak láttam hogyha szakítok vele... eltelt 2 hónap a szakítás óta, még kitartó, én meg igyekszem egy baráti viszonyt tartani vele, hisz ritka rendes fiú. Viszont hogy éltessem, és úgy tegyek mintha szeretném, az nekem nem megy, nem akartam becsapni se őt, se magam.
2011. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2011. febr. 16. 16:47
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem vagy bele szerelmes, akkor szerintem jobb minél hamarabb véget vetni a kapcsolatnak. Később csak nehezebb lesz, hidd el. Sőt neki még jobban fog fájni, hogy nem voltál belé szerelmes csak ámítottad. Saját példámból tudom. Sokkal jobb, elviselhetőbb lett volna, ha úgy szakít velem a volt barátom, hogy beleszeretett valaki másba. De nem, ő közölte, hogy nem szeret. Rákérdeztem, hogy akkor miért akart velem összejönni, azt mondta úgy volt vele, hátha alakul belőle valami. Iszonyatosan rosszul esett. Te ne húzd az időt, mint az én volt barátom! Még ha most nehéz is.

Amúgy miért gondolod, hogy valami hülyeséget csinál, ha te ott hagyod? Akkor az egyre több veszekedés miatt, te egyre inkább kiábrándulsz majd belőle, de ennek ellenére vele fogsz maradna? Átvágva magad, de főleg őt? Kérlek ne tedd!

2011. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi evesen igy erzel ennyi ido utan, akkor nem o az igazi. Lesz meg sok mas az eletedben.
2011. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszolónak onnan gondolom hogy hülyeséget csinálna hogy voltak dolgok amikről én szoktattam le úgymond értem tette meg hogy ne csináljon olyanokat amiből nagy gondok is lehetnek. És nem akarom hogy ezeket a dolgokra vissza szokjon.
2011. febr. 16. 16:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ő csalódott sokat a lányokban, hanem az elődeid hamarabb megunták ezt a viselkedést. Most tanuld meg, fiatalon, a fiúknál ez a legjobban bejövős duma: sokat csalódtam, én mindig csak adtam a barátnőmnek, a feleségemnek...(Neked meg legyen lelkiismeretfurdalásod, ha Te leszel a következő). Hagyd a csudába, ezt a szöveget meg ne edd meg legközelebb.
2011. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, és nem fog csinálni semmit, ne izgulj. Egy darabig még próbálkozik Nálad, aztán ugyanezt a dumát nyomatja a következőnek, csak Te azt már nem hallod.
2011. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!