Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég jöttem össze a barátnőm...

Nemrég jöttem össze a barátnőmmel de már vége is lett elözö pasiját szereti 8 napig voltunk együtt és nem érez semmit. Mit csináljak szerelmes vok?

Figyelt kérdés

kezdeném az elejétől: 2011 augusztus 20án ismertem meg egy gyönyörű lányt elvoltunk 25én a második találkozáson összejöttünk erre 1hét 1 napot voltunk együtt tegnap szakítit velem :( amikor együtt voltunk nagyon örült boldognak láttam de sose mondta h szeretlek minden nap találkoztunk ágyba filmezés,poker,séta,zene hallgatás,és ilyen egyébb dolgok tegnap felhív 8 kor legyek a vasútnál már elején nem tetszett a hangja jó elmek se puszi se csók semmi mondja h neki nem megy nem szeretmes belém (8 nap alatt ) meg h még mindig a volt pasiját szereti (nem tudta amikor összejött velem tán) és inkább mondta h hagyjuk egymást semmi tali beszélgetés se semmi erre nagyon ideges lettem mert szeretem 1 órát vele voltam utána próbáltam mondani neki h ne stb 20 percen keresztül de nem ment utána többi időbe csak hallgatam ott ültünk és ennyi rágtam a fogammal az inyemet vérzet nagyon lett egy kis vértócsa a vasútnál közbe könnyeztem is és semmi megse szólalt csak ültünk egyszer felállsz és elment és aza érzés olyan mint ha szíven szúrtak volna ezért is kérném szíves segítségét h segítsem nekem szeretem nagyon találkozni se akar velem kérem szépen oldjuk meg ezt a problémamat köszönöm szépen

további szép napot üdv istván


2011. szept. 3. 07:22
 1/7 A kérdező kommentje:
De azza baj h szenvedek nagyon megszerettem és nemtudom mit csináljak :( bocsi az írásom miatt mindenkitől de elhihetitek h mégis milyen állapotba vagyok egy gyönyörű lány volt és ilyen még nemlesz :( valami segítség?
2011. szept. 3. 07:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

már mikor olvastam, sejtettem, hogy a zaklatottság miatt rossz a helyesírásod.

az az igazság, hogy a csaj valójában rendes volt veled, mert tisztességes volt, már egy hét után eldöntötte, hogy nem akar hitegetni. sokkal nagyobb becsapás lett volna, ha mondjuk az exével megcsalt volna, és az kiderül mintegy nem véletlenül, hanem azért, hogy megsértődj, és elhagyd. sokan csinálják ezt, kiprovokálják a szakítást, mert nem merik egyenesen megmondani, hogy valójában nem akarják a kapcsolatot. ez a lány eléd állt, és egyenesen a szemedbe mondta, mit érez, ahelyett, hogy sms-t írt volna, vagy valami mást csinált volna, amivel még nagyobb fájdalmat okozott volna.

sajnos nem tudsz mást tenni, minthogy keresel valaki mást, érzelmileg azzal a másik lánnyal foglald le magad. persze neki ne panaszkodj, hogy az előző mit művelt veled, nemcsak köze nincs hozzá, hanem fájdalmat is okozhatsz neki.

2011. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de egy darabig nem kell senki se benne találtam meg azt a személyt aki kell nekem aki mindig mellettem van. Ő tényleg nagyon rendes csaj nem csalt meg senkit se eddig nem olyan ezért is szeretem és az exe hát nem hinném h visszamegy a csajhoz és nemtom h most átmenyjek hozzá kihívjam h beszéljük meg vagy nemtom de szeretem
2011. szept. 3. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:

hát én a lányt sem ismerem, téged sem, de azt vélem kikövetkeztetni a kommentedből, hogy várj egy kicsit, nehogy tolakodásnak vélje, hogy könyörögsz nála. egy vagy két hétig bírd ki. ha felhívod, talán inkább baráti legyen a beszélgetés, eleinte ne utalj arra, hogy szenvedsz, szereted, bízol benne stb.

ha nem fogadja vissza az exe, bizonyosan először rád gondol. most még talán friss neki a szakítás, többet gondol az exére, ő kell neki jobban. ha belátja, hogy hiába vár rá, úgymond kéznél vagy te.

azért se könyörögj nála, mert ha megszán téged, azért marad veled, akkor nem igazán fog életrevalóságot feltételezni rólad.

de addig te is foglald le a gondolataidat, hidd el, egy takarítás otthon vagy fűnyírás a kertben nagyon megnyugtató tud lenni, lehet, hogy egy kis fizikai kimerülés józanabb gondolkodásúvá tesz.

sajnállak fiatalember, sajnos sok tanulnivalód van még az életben.

első voltam

2011. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azóta beszéltem is vele megmondta h jó volt velem meg minden szeret de nem ugy. Múltkor látta az exét és tegnap is és azthitte h elfelejtette de amikor meglátta visszajött az érzése mondta h nyugodtan lehetünk barátok de ez nekem kicsit sok mert szeretem nem tudnék rá úgy nézni ahogy ő rám és tényleg az lesz a legjobb h várok és kinyíljon. Sok boldog emlék van hozzá. Aztmondta nem tudna ugy nézni rám ahogy én rá de sztem csak exe miatt mondta ha majd elfelejti remélem megint összejövünk addig tartom az erőmet és lefoglalom magam mais 4 órát kondiztam h szüleim ne lássanak mais mondták miért sírok hát sajnos ezvan :(
2011. szept. 3. 17:31
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha esetleg tudnánk valahol máshol beszélni akkor szívesen átküldeném a beszélgetésünket
2011. szept. 3. 17:35
 7/7 A kérdező kommentje:

ő írta ezeket szerintetek :

perce

Petra Halász


*


szija:):) ez hülyeség h nem vagy tőlem sehol..ezt felejtsd el..barátok maradunk, majd beszélgetünk is..:):) nem bántottál meg és tudom h nem is tudnál engem megbántani, aminek örülök is:) találsz majd egy lányt akivel nagyon boldog leszel. am szerettem h hercegnőnek hívsz:):D ne ne legyél szomorú mert ez nekem is rossz:/

tesóddal is beszélgettem.. neki is elmagyaráztam h mi van.. jó volt veled lenni.. de nincs értelme, nem akarlak hülyíteni:S és rossz nekem h ennyire fáj neked:/ nem akarom h könnyezz:S meg tudom h hülyeség meg mindenki ezt mondja, de lehetnénk barátok:) amikor összejöttem veled, akkor már azt hittem h túl vagyok a volt barátomon.. de valamelyik nap megláttam, meg tegnap is és rájöttem h nem vagyok még teljesen túl rajta_:S

2011. szept. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!