Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok apám kollégáj...

Szerelmes vagyok apám kollégájába? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apa kamionos és amikor elmentem vele találkoztam egy 30 év körüli sráccal és egyből megtetszett. Nagyon rendes, jó humorú, figyelmes volt és kívülről is jól néz ki. Már többször is találkoztam vele és nem is tudom h boldog legyek miatta vagy inkább szomorú. Jó, persze nem akarok vele összejönni meg semmi mert nagyon sok a korkülönbség meg minden. Neki van felesége és egy gyereke is. Már vagy 1 éve ismerem és el akarom felejteni mert egyrészt családja van és idős, másrészt elég érdekes lenne. Ma is láttam egy pasit aki eléggé hasonlított rá és hirtelen úgy elkezdett verni a szívem...pedig ezt nem szabad. Szerelmes vagyok? :/ Hogyan felejtsem?

14/L


2011. máj. 29. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
felejtsd el...
2011. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Plátói szerelem. Hidd el, kinövöd. Mindneki átesik ezen tizenévesen. :)
2011. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
mond el apukádnak és kérd ki a véleményét a dologról. Majd ő lemondja neked, hogy mit csináljál.
2011. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egy tipp!!! erosen gondolj bele abba hogy mi lenne ha a te apadba lenne szerelmes egy tini! osszejonnenek es elhagyna miatta beneteket. ehez mit szolnal? remelem segitettem felnyitni a szemed!
2011. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jol latod, elkell felejtened. Nekem is volt hasonlo meg tini koromba. Ez csak olyan fellangolas. Elmulik, ne felj. Hamarosan lesz 1 rendes korabeli parod es csak mosolyogva gondolsz vissza a buta fellangolasra. Addig is tards nyitva a szemed, biztos vannak korulotted olyan sracok akik hozzad valok.
2011. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Egy idő után elmúlik.Nézz inkább korodbeli pasikat.
2011. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ajj nem tudom elfelejteni :( egész nap rá gondolok..
2011. máj. 31. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig más választásod nem lesz sajnos!

Ha azt mondom 19-20 éves lennél még lehetne esélyed,de így 14 évessen elég elképzelhetetlen!

2011. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem ilyenek olyan 9-10 évesen voltak :) Folyton az ilyen családos, 30 év körülieket szúrtam ki. Aztán jöttek a sztárok... :D Én túl hamar átestem ezen, de szerintem ez szinte minden lánnyal megtörténik ilyen korban. Jelenleg egy 16 éves barátom van és nagyon szeretem :) 14/L
2011. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is csak fellángolás.


Én is mindig az idősebb pasikat szúrtam ki magamnak, fiatal lányként sokan vannak így...hormonok...nem vagy felnőtt, de gyerek sem már...a tudatalattid játszik arra, hogy már társad kell találnod, és mivel ennyivel idősebb biztonságban érezhetnéd magad mellette...de hidd el, ha elmondanád apádnak, csak felidegesítenéd, és folyton nézne téged hogy miben sántikálsz.


Egyetlen idősebb pasival sem hagyna egyedül. A srác meg valószínűleg kinevetne, vagy ha ezt nem is, de rettenetesen zavarban lenne, és még talán lelkiismeret-furdalása is lenne, hogy milyen dögös. :D

2011. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!