Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok egy híres, és egy hétköznapi ember kapcsolatáról, házasságáról? Miért? Ti élnétek így?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Esetleg ha közületek valaki volt már ilyen helyzetben, annak a tapasztalatait is szívesen olvasnám! : )
2011. febr. 17. 17:27
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"sztárom a párom"?? :)

mindent meg lehet oldani!csak ügyesnek kell lenni ha nem akarod hogy rajtatok csámcsogjon az egész ország.

2011. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ami itt gond lehet, az a csodálatos média, a rajongók, vagy hogy kevés ideje lesz a párodnak rád. Ha ezekkel együtt tudsz élni, akkor nincs baj. :)
2011. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Hú de furdal a kíváncsiság... :):):)
2011. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Volt már híres párom.

De nem tartott sokiág, de ennem nem volt köze a hírnevéhez, egyszerűen más nem működött közöttünk. De ha tovább tartott volna se zavart volna az, hogy ő egy ismert ember.

Néhány "nagyobbszabású" bulira elvitt, meg bemutatott 1-2 ismert barátjának, de semmi más különbség nem volt közte és egy átlag ember között.

2011. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Persze, élnék így, de kőkemény feladatot ró a civil félre. Nem járkálhatsz baseball ütővel, és nem csapkodhatod fejbe az összes hülye hisztis tinit, aki a Te férjedet akarja. Plusz nem lehetsz jelen minden koncertjén vagy vidéki előadásán. Színésznél ráadásul meredekebb a dolog, ott már az idősebb, így fifikásabb ellenséggel kell szembenézni. Maximálisan bíznod kell a párodban, magadban, és a kapcsolatotokban, és mivel a lónak 4 lába van, mégis megbotlik, így nem hiszem el, hogy az imádott férfi nem gyengül el egyszer-egyszer. Akár még párszor találkozhat is utána a rajongóval, amire a lehető legrosszabb reakció a hiszti. Nem mondom, hogy el kell tűrni, de ki kell várni. Nekem mondjuk ez nem menne. Én úgy üvöltenék, hogy összedőlne a ház! És hát sajnos ez valamilyen szinten magányos életforma, hiszen mikor a civil fél hazamegy a munkából, a másik akkor megy el otthonról. Egyetlen valakiért vállalnám csak be, de ez a veszély nem fenyeget... :(
2011. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
17:37 ki volt a párod? De nem gond, ha nem akarod itt közzé tenni:)
2011. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
én nem tudnék így élni az tuti. több okból sem. 1. féltékeny típus vagyok, és általában a hírességekért nagyon sokan rajonganak már csak azért is mert híres. 2. nem hiszem hogy sok idejük van a családra, pl egy énekesnél, állandó koncertek, turnék, próbák... hú megőrülnék. az tuti.
2011. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Én sem válallnám, az előző leírta, miért.
2011. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Az én párom elég ismert(nem azt mondom, hogy minden héten szerepel a tévében, mindenki tud róla mindent, de azért ha mondom a nevét sokan tudják, hogy kiről beszélek).

Engem egyáltalán nem zavar, mert teljes mértékben megbízok a páromba és szeretjük egymást.

2011. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!