Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok egy híres, és egy hétköznapi ember kapcsolatáról, házasságáról? Miért? Ti élnétek így?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
ajjj de írjatok már neveket is válaszolók, akiknek híresebb párja van, én olyan kíváncsi vagyok!:)
2011. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

ma 17:54-es vagyok

Nem fogom ide írni, h ki a párom. Miért lenne neked boldogság, ha egy vadidegen elmondaná? Ugyanazt tudnád róla, mint eddig.

2011. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

ma 17:40


Hát a nevét nem szívesen mondanám el, esetleg ha gondolod, akkor priviben megírom.

Amúgy annyit elárulok, hogy egy magyar zenész.

2011. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

17:54 miért vagy velem ilyen ellenséges? Bocsánat, én csak megkérdeztem.:S

de egyik előbbi válaszomba írtam is, hogy nem baj, ha itt nem akarjátok közzé tenni.

Elfogadom, hogy nem akarod elmondani, elnézést a kíváncsiságomért...

2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

17:54-es vagyok megint

Nem akarok veszekedni, nem akarok senkivel ellenséges lenni, bocs, ha így sikerült.

Am ha tényleg nagyon érdekel annyit elmondok, hogy a férjem egy volt válogatott kosaras.

2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
értem, további sok boldogságot kívánok nektek!:)
2011. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ha a népszerű ember normális, akkor megtartja magának ezt a dolgot, és nem mutogatja a párját minden héten a blikk címlapján 10-20 ezrekért.

meg kell találni a középutat.

itt van pl Ákos. a rajongók nagyjából tudják, h ki a felesége, már képet is láttam róla, tudom, h vannak gyerekeik, de mégsem mutogatják a Fókuszban meg a tökömtudja milyen 3.adrangú pletykalapokban.


nem tudom, h járnék-e híres emberrel, biztosan nem lehet könnyű, egyébként nem vagyok féltékeny típus. ha mondjuk normálisan kezeli a magánéletét, akkor lehetne róla szó. de nem vagyok egy olyan hűdenagy eresztés, hogy pont nekem csapja a szelet egy híresség, mikor 500 nálam jobb csajnak tehetné :D

2011. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm párja egy többszörös olimpikon, az még hagyján ,hogy a sok edzés miatt alig van otthon, de az ismerősöm, a barátja tollával ékeskedik, pedig neki csak szerencséje volt, ez számomra visszataszító. Ha nekem híres ember lenne a barátom, mindent elkövetnék, hogy én is elérjek valamit az életben, és ne csak egy szép kiegészítő legyek a nyilvánosság szemében.
2011. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!