Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segitenétek?

Mit tegyek? Segitenétek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a szüleim raktak a gépünkre egy programot ami nem engedi h 8 után gépezzek és napi 1 órám van max mert utána kikapcsol a net. Ezt én tök igazságtalannak tartom.A másik hogy fél 9 után el kell mennem aludni pedig én szeretném megnézni az egyik sorozatot?

S Ti mit gondoltok erről?


2011. febr. 18. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy normalis Szuleid vannak! Ennek orulj, hogy oda figyelnek Rad, es nem adjak meg a lehetoseget arra, hogy ejfelkor is a gep elott ulj.

A pizsama osztas is normalis, ezzel tobben is igy vannak, tehat nem vagy egyedul.

2011. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Csak kordában akarnak tartani, hogy vigyázz magadra. Az én szüleim is ilyenek és mindenki azt mondta, tegyem azt, hogy fellázadok ... igyak, cigizzek, de sokkal jobb látásmódom van, mint a többi tizenévesnek. Soha nem cigiztem, stb (:
2011. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha rosszul tanulsz akkor totál érthető.
2011. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi idős vagy?
2011. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó vagyok. Bocsesz. Most nézem hogy 13 éves vagy. Ennyi idősen nekem kb 20:30-21:00-körül volt a pizsamaosztás.
2011. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez a normális. Nálunk és az ismerőseinknél is így, vagy hasonlóan működik.

Nálunk nem a gép kapcsol ki 8-kor, hanem mindenki tudja, hogy itt az idő. Ahogy a lefekvésé is.

2011. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudsz semmit sem tenni,és ne is próbálj meg semmit tenni,jobb ez így.Én most 15 éves vagyok,11 éves korom óta van netem.Én sokat éjjeleztem a net előtt ülve(..hát gondolhatod:S),de sosem ittam,sosem drogoztam,nem cigiztem,és nem járkálok mindenféle ostoba diszkókba!De az lett ebből az éjjelezésből,hogy hirtelen rengeteget fogytam,kocka lettem,és sokszor betegszek meg:/ az egészségre is kihat,mert nem megyek ki,kevset találkozok a barátaimmal..pixel életem van a sulin kívül!És ez nekem már megszokott..a szüleimmel is elromlott a kapcsolat.Te ne hagyd ezt!

Persze,engedhetnének is többet neked..:) De majd fognak később,csak várd ki!

2011. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Aki azt mondta h rosszul tanulsz akkor érthető biztos nem azért van mert 5-ös tanuló vagyok.
2011. febr. 18. 19:53
 9/26 anonim ***** válasza:
Nagyon is normális, 13 éves vagy fél 9 után már aludni kell főleg ha másnap suli.
2011. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy nem lesz kocka belőled!

Az én párom is valahol itt kezdte, tavaly mikor összejöttünk úgy nézett ki mint egy albínó... hófehér volt mert sose ment ki a szobából, és vörösek a szemei az állandó gépezéstől... hát mit mondjak elég ijesztő volt :D

Amikor először kirángattam a parkba, már azon se csodálkoztam volna ha ugatni kezd a napra és berohan az árnyékba :P

Sok melóm volt vele, de még mindig nem bírom teljesen leszoktatni a gépezésről, ha egy nap nem kerül a gép elé, már tiszta depressziós...

Most is itt kockul mellettem.

Szerintem a monitoron kívül érdekesebb :)


A fél 9et egy kicsit korainak tartom ekkora fejjel már, én 10et engednék. Sorozatból pedig nem mindegy miről van szó, médiás leszek és hát tanultunk egyet s mást a gyerekek fejlődéséről és a TVről.... 20/L

2011. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!