Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök, legszivesebben...

Megőrülök, legszivesebben felkötném magam, de ahhoz gyáva vagyok. Segitenétek, adnátok tanácsot hogy ne legyek ilyen "birka"?!

Figyelt kérdés

Remélem jó kategória...

Nekem soha semmi nem jön össze,de ez az állapot azóta tart mióta megszülettem!Szüleim rég meghaltak.Kész szerencsétlenség az egész életem.Bárhogy próbálok a "sz*rból" kimászni,mindig van valami esemény ami "visszaránt" a földre.Sokszor próbáltam javitani a helyzetemen,ideig-óráig jó volt,aztán megint huppantam egy nagyot.Már úgy vagyok mindennel hogy úgyse sikerűl:(

Volt nagyon jó munkahelyem is,de kirúgtak.Utólag kiderűlt hogy azért mert nemhagytam magam a "nagyoknak",hogy meghúzzanak.(pedig nem vagyok nagy szám)Ez elkeseritó egy kicsit nem?Most dolgozok egy családnál,de okádnom kell tőllük.Felmondtam,kész pokol azóta az egész.Hamarosan költözök a barátomhoz akivel nem vagyok valami régóta együtt,a gondolattól tiszta ideg leszek.Imádom meg minden,de én az összeköltözést nem igy képzeltem el.Ezenkivűl minden ok nélkűl olyan féltékeny vagyok,hogy megtudnék fulladni.Az a bajom valószinűleg hogy túl jó ez a kapcsolat,és túl negativan állok hozzá,az eddigi csalódásaim miatt.Mit csináljak hogy egy kicsit is jól érezzem magam a bőrömben?

Bocs hogyha az egész sztori ilyen kesze-kusza,de kissé zaklatott vagyok.

24/N


2011. júl. 18. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Sürgösen keress fel egy pszichológust, mert veled valami komoly baj van.
2011. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Elég nehéz sorsod lehetett a kérdésed alapján. De nem lenne egyszerűbb a párodra támaszkodni ezekben a nehéz időkben?
2011. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is meghalt édesanyám, apám nem volt. Mindig pozitív voltam, sok ismerősöm röhögve mondták, hogy álomvilágban élek. Azóta minden jól alakult az életemben. Te is csak a jövőt nézd, ne siránkozz a múlton, mert ott is ragadsz.
2011. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne légy annyira negatív, ne hidd azt, hogy neked nem jár a boldogság, mert akkor az sajnos úgy is lesz.A sok rossz után most már biztos valami jó fog jönni, szerintem örülj az összeköltözésnek, mert lehet, hogy az hozza meg a szerencséd!
2011. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Imaéleted van ?? Imádkozzál ! Evangéliumok, zsoltárok olvasása és jobban fogod magad érezni !
2011. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Küldj egy privát üzenetet, és adok egy linket.
2011. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves első,

köszi a választ!

"Rúgjál" még belém,nincs elég bajom anélkül is?!


Többiek,

köszi a rendes válaszokat!


20:14,

de,ebben igazad van.Csak az a baj hogy annyira hozzászoktam hogy a kutyát sem érdeklem,meg hogy nem segit senki és csak magamra számithatok hogy hihetetlen.

De megpróbálok mindig pozitivan gondolkodni,hátha segit.De eddig az sem segitett.Azért vagyok ilyen "birka"

2011. júl. 18. 20:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Állj pozítívan a dolgokhoz,úgy,hogy neked új életed van,ahol már minden sikerül.

Ha ennyire negatív vagy,akkor a legkissebb kudarc is szörnyen érint majd.

Tényleg keress fel szakembert,mert még fiatal vagy,most kell egyenesbe rakni a gondolkodásod,met később is mindenben akadályozni fog a jelenlegi negatív hozzáállásod.

Sok emer veszíti el a szüleit,egyálltalán nem katasztrófa az életed.Van hol laknod,sőt állásod is,ha nem is a legjobb.Van egy párod,akivel boldog lehetsz ha nem űzöd el magadtól.

A pozitív gondolkodás bevonzza a pozítív eseményeket.

És ez nem valami hókuszpók duma,ez tény.

Ha sikeresnek és szerencsésnek érzed magad,jobb kedvel ébredsz,több lesz az önbizalmad,kevesebbet stresszelsz,jobb lesz a teljesítményed.

Én hiába írom ezeket,nagyon sokáig tartott mire rájöttem(magamtól)egy hosszú ,évekig tartó depreszió..azaz önsajnálat után.Bár segítséget kértem volna akkor,már előrébb lennék.

Mondom ezt én,akinek meggyilkolták az apját,az anyja alkoholista és nincs egy rokonom sem akire támaszkodhatnék pl lelkileg.

De én helyrehozom amit más elba.szott...az életemet;)

2011. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálj pozitívabban hozzáállni. örülj hogy van barátod akivel együtt vagy, örülj hogy fiatal vagy.
2011. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

20:30,

nekem sincs senkim.

Szomorú ami veled történt :(



Egyébként nem akartam sajnáltatni magam,ne haragudjatok.

Csak tanácstalan vagyok,és nem tudom mihez kezdjek.

2011. júl. 18. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!