Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek? Minden kreativ...

Segitenétek? Minden kreativ ötlet jöhet.

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a párom névnapja.

Megbeszéltük, hogy nem veszek semmit(pénz hiány), igy kéne valami ötlet, hogy mit adjak neki.

Ti mit tanácsoltok? Valami vicces, jópofa valamire gondoltam:D Sajnos kézügyességem nem a legjobb:S

18/l


2011. márc. 5. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
CD a kedvenc zenéiből.
2011. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagy süss neki!
2011. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Számítógéppel csinálsz neki kis "kuponokat", amit nálad lehet beváltani, ilyenek legyenek rajta, hogy romantikus vacsorafőzés kettesben, lábmasszázs, mosogatás helyette, és bármi, ami eszedbe jut.

Kinyomtatod, kivágod, és kész.

2011. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy olyat, hogy valaki vett egy sima fehér boxert és arra textilfilccel irt, rajzolt valamit. Erről mit gondoltok?
2011. márc. 5. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:
ez is jó ötlet.
2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sztem jó ötlet:DRajzolj vagy írj rá vmi vicceset!Pl.egy nyeszlett csirke ezzel a felirattal:Gyúruk vazze?(tom ez már régi de ez jutott eszembe:D)Vagy írhatsz rá vmi disznóságot is:P:P
2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a textil filc.

Én tavaly előtt karácsonyra adtam a páromnak 3 ilyen boxert és azóta minden ünnepen azt kér tőlem :)

De nem csak fehérre lehet festeni. Én feketére szoktam.

21/L

2011. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem ez lesz :)

Mennyibe kerülhet egy egyszerű fehér boxer?

21/l te miket rajzoltál irtál rá?:D

2011. márc. 5. 16:21
 9/14 A kérdező kommentje:
esetleg képet tudsz róla küldeni?
2011. márc. 5. 16:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz olyat is, hogy végiggondolod, mik azok a tulajdonságok, amikért szereted a párodat. Mindegyiket írd egy külön lapra. Írj egy első cédulát, és szépen becsomagolva add át. Ezt írd bele (pl.) "Nézd meg mi van a fekete cipődben!" Tedd abba az egyik lapot: "Nagyon szeretlek, mert olyan jószívű vagy. Nézd, meg, mi van a mosógépben!" A következő helyszíven is talál valamit, hogy miért szereted. Persze csak olyat írj, amit valóban szeretsz benne! Ez tényleg nem kerül egy fillérbe sem, jópofa és megható...
2011. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!