Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem borzalmas nem életrev...

A férjem borzalmas nem életrevaló elegem van belöle hogy tudnám megváltoztatni? Pl. ma elcseszte a tvt aztán nekiesett megjavitani mégjobban elcseszte

Figyelt kérdés

én csináltam meg de én is csak ugy tudtam hogy szemcsés maradt. de neki minden jó öt nem érdekli

mondta hogy telefonáljak mikor megyek arra megfözi a kajat csak a tepsit kellett volna betennie sütni mert a többi elö volt készitve. 1 órával hazamenetelem elött hivtam aztán mondja jajj nem akartam hogy kihüljön igy rohadt éhes voltam 2 óráig mert közben még a tv dolog is közbejött.

hagyja hogy mindenki becsapja autoszerelö nem cserélt olajat de kifizette stb

kölcsönadott nagyobb összeget de azt sose fogjuk látni emiatt most minuszban vagyunk


2011. febr. 18. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Talán beszélgetned kéne vele, persze ez nagyon vad gondolat, tudom...
2011. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Eletre valo, de meg most tanul!

Segits Neki es igy fejlodni is fog, legy Vele turelmes, kezeld ugy, mint egy kisgyermeket pl.

2011. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Fogd fel pozitívan :D mellette nem unalmas az élet :D
2011. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Életrevaló ő, csak tutyi-mutyi. Figyelj, beszélgess vele, nem kell mindenkiben megbízni stb.stb. Jobb mintha ütne-verne, kocsmába járna.
2011. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Cseréld le.

Vagy fogadd el olyannak, amilyen. Végülis ez a szeretet lényege.

2011. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
A lényeg: Mennyit keres? Ha ezeket leírod róla, de viszont egy nagyon jól kereső menedzser, vagy számítógép zseni szerintem nézd el neki.
2011. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?mert ha még fiatalok, komolyodhat ő is
2011. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hűha, akkor most mi lesz? Kizárod az életedből?
2011. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én férjem még egy szöget sem tudott beütni a falba. Viszont nagyon jó volt a memóriája. Nem volt olyan dolog,amire nem tudott válaszolni. Nagyon sokat segített a gyerekeknek a tanulásban. A munkájában is sikeres volt.

Van,akinek kevés gyakorlati érzéke,ezen nem lehet lényegesen változtatni. De ha szidod,akkor még bizonytalanabb lesz.

2011. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor megismerted és amikor hozzámentél nem ilyen volt?

Mert ha igen, akkor ne haragudj, de senki nem tud kibújni a bőréből és még ha valamennyit tud is változtatni, az alaptermészete valószínűleg megmarad ilyennek.


Ha neked nem tetszenek az ilyen típusú pasik, nem ilyet kellett volna választanod.

2011. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!